Samsung galaxy tam 3. Opinie

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Samsung galaxy tam 3. Opinie

przez Mercus » 03 lis 2013 16:06

Witam,
Chciałbym się Was polecić w jednej sprawie. Otóż chcę córce kupić na zbliżającą się 18. tablet Samsung Galaxy Tab 3 10.1. Zależy mi na tym, żeby był on dobry zarówno dobry do zabawy jak i zwykłego przeglądania internetu oraz czasami do jakiś pracy, którą zwykle wykonuje się na komputerze (napisanie coś w Wordzie, Excelu itd.). Nie są to chyba jakieś zbyt wygórowane wymagania, więc podejrzewam, że bez problemu sobie z tym poradzi, dlatego zależy mi żebyście napisali coś o komforcie jego użytkowania jak i samej jakości sprzętu. Ewentualnie gdybyście mogli polecić inny tablet w podobnych pieniądzach. Z góry dzięki za pomoc!
Użytkownik

Re: Samsung galaxy tam 3. Opinie

przez Pyrto » 03 lis 2013 17:09

Hej,

na wstępie radzę, żebyś unikał niemarkowych firm, bo co prawda można wśród nich znaleźć perełki, ale zazwyczaj kończy się to wtopieniem kasy. Sprzęt, który pokazałeś jest jak najbardziej w porządku. To Samsung, więc nawet jak sprzęt robią z plastiku, to będzie wszystko idealnie spasowane. Ja jednak preferuję urządzenia bez zbędnego balastu programowego, jak np. Nexus 7 (2013). No ale ten sprzęt ma mniejszy ekran. Fajny byłby Nexus 10, ale to już inna bajka i sporo droższy.

A myślałeś może nad Apple iPadem mini? Wiem, że ten sprzęt do pracy sprawdzi się idealnie - po wyjęciu z pudełka będzie gotowy do pracy. W tym przypadku nie ma mowy o złym wykonaniu, a logo jabłuszka da córce też +10 do lansu :P
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!