Smartfon z androidem do 700 zl?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon z androidem do 700 zl?

przez Bielik » 04 lis 2013 18:15

Witam, ostatnio pozbylem sie swojego smartfona Xperii Mini pro, i chcialem kupic cos z wiekszym ekranem, minimum 2-rdzenie i 1gb ram, co polecacie/
co bedzie plynnie chodzilo?
Bielik

Re: Smartfon z androidem do 700 zl?

przez Gość » 04 lis 2013 18:56

Myslalem o Lenovo A820?
jak u niego z wydajnoscia?
Gość

przez SmartFan » 04 lis 2013 19:14

Hej,

chcesz smartfon do gier? Bo większość tych Lenovo ma 4GB pamięci wewnętrznej, a tam za dużo gier nie poinstalujesz (najwyżej jedną większą).
Zaawansowany

przez Gość » 05 lis 2013 12:02

no czasem bym moze pogral... podajcie jakies propozycje...
Gość

przez Karl » 05 lis 2013 16:39

Jeśli na grach Ci aż tak nie zależy, to ten Lenovo 820 byłby idealnym smartfonem. Jeśli jednak chcesz pograć, to ja od siebie mogę zaproponować LG Swift L5 - solidny smartfon, 8GB pamięci, piękny i duży ekran IPS, spora bateria a co najważniejsze, wydajny procesor. Może Ci się uda także znaleźć Xperię L, która do F5 jest bardzo podobna.
Karl

przez Gość » 06 lis 2013 10:20

a jak jest z softem w tym lenovo i jakoscia wykonania?

myslalem o xperii l, ale nie wiem, podobno bateria w niej krotko trzyma.. zastanawialem sie wlasnie teraz nad ta xperia albo lg f5, ewentualnie lenovo a820.. taniej by wyszlo, ale nie wiem jak wydajnoscia ten telefon odbiega od od lki i f5.

moze dacie mi jeszcze jakas propozycje smartfona z 1gb ram i minimum 2rdzeniowym prockiem ?
Gość

przez Geek » 06 lis 2013 16:09

Na aktualizacje od Lenovo raczej nie licz, ale kto wie, może firma zaskoczy i będzie aktualizować A820 jeszcze trochę. Przygotuj się jednak na wariant, że żadnego nowego firmware nigdy na ten smartfon nie zobaczysz. Co do jakości wykonania, obczaj sobie test:

Co do baterii, to W LG F5 jest w normie, a co do Xperii L to możesz liczyć na jakieś 40 godzin normalnego użytkowania na jednym ładowaniu (rozmowy, przeglądanie neta i trochę filmów). Wynik faktycznie średni, ale tragedii też nie ma. Co do wydajności A820 i tych dwóch pozostałych, to oczywiście Lenovo wypada sporo słabiej, bo chociaż ma cztery rdzenie, to są to Cortex-A7 a nie Krait jak w LG i Sony.

W tej cenie ciężko znaleźć coś rozsądnego. Może uda Ci się upolować np. używaną Xperię T?
Geek

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!