Lumia 920 czy Xperia SP ??

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Lumia 920 czy Xperia SP ??

przez Arcziwaldo » 06 lis 2013 19:21

Który z tych telefonów wybrać ?? zależy mi na wydajności, szybkości i w "miarę solidnej" budowie. Telefon oprócz podstawowych zadań jest mi potrzebny do przeglądania internetu i poczty e-mail .
Arcziwaldo

Re: Lumia 920 czy Xperia SP ??

przez arcziwaldo » 06 lis 2013 19:22

no i bateria jest też ważna :) z tego co piszą w internetowych zestawieniach nic nie rozumiem dlatego zwracam się tutaj do użytkowników tych telefonów jak trwałe są tam baterie w tych modelach
arcziwaldo

przez Pantsless » 06 lis 2013 20:29

Baterię będziesz miał lepszą w Xperii SP, smartfon jest też wydajny, chociaż ma dużo gorszy aparat niż Lumia 920. Ogólnie SP została stworzona głównie właśnie dla żywotności baterii, więc radzi sobie lepiej niż 920. Jeśli jednak jesteś zapalonym graczem, to nie kupuj sprzętu z Windows Phone, bo tam jest ciągle mało gier, no i są często droższe.
Zaawansowany

przez Arcziwaldo » 14 lis 2013 21:09

Uległem niestety modzie i wybrałem HTC one :) zobaczymy czy się nie zawiodę
Arcziwaldo

przez Karl » 15 lis 2013 04:15

One to sprzęt topowy, który z SP i Lumią 920 ma niewiele wspólnego. Po co tak naprawdę dupę nam zawracałeś :P
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!