Nokia lumia 625 vs Galaxy core

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Nokia lumia 625 vs Galaxy core

przez psiarz24 » 07 lis 2013 21:14

Tak jak w temaci, nie wiem co wybrać... Chciałbym windows phone 8 ale martwi mnie rozdzielczość ekranu... Jak się sprawuje?? A Galaxy core da rade?? :D
psiarz24

Re: Nokia lumia 625 vs Galaxy core

przez Geek » 07 lis 2013 21:35

Rozdzielczością się nie powinieneś tak przejmować w 625, jak zobaczysz ekran to nie pożałujesz - no chyba, że chcesz z niego korzystać ze szkłem powiększającym w ręku :) Z tych dwóch zdecydowanie bierz Lumię 625, tym bardziej, że chcesz mieć Windowsa. Ma lepszy aparat, nagrywa filmy Full HD, wydajność dużo lepsza, bateria też pojemniejsza, no i ma LTE.
Geek

przez psiarz24 » 08 lis 2013 17:48

Dzięki bardzo, tymbardziej wole lumie ze względu na windowsa ;) A co do ekranu to racja bo mam Galaxy Ace i ma 165 ppi a lumia okolo 200ppi.. A błędu z androidem nie chce powtórzyć =D Mże to fina mojego fona ale tnie się myśli wieczność itp. Dzięki za pomoc!!
psiarz24

przez psiarz24 » 10 lis 2013 21:02

A jak z wydajnością tej lumii?? Czy za 2 lata nadal będzie dawała radę?? Geek napsałeś że jest wydajniejsza od galaxy core w co szczerze wierzę... A będą na nią aktualizacje za powiedzmy te 2 lata?? Mam 500 zł na wydanie na telefon.. Abonament albo miks 50 zł.. W jakiej sieci wybrać?? Bo przez dwa lata będe zmuszony do używania jej. Pozdrawiam ;))
psiarz24

przez Geek » 11 lis 2013 11:38

No co do tego, jaką ofertę wybrać i jaki abonament to raczej nikt Ci nie doradzi, bo to bardzo indywidualna kwestia, czego potrzebujesz (netu, smsów, telefonowania itp.), więc musisz raczej sam podjąć decyzję :)

Co do smartfona i jego "żywotności", to w lipcu na oficjalnej stronie WP pojawiło się info, że wszystkie sprzęty z WP8 mają wsparcie aż na 36 miesięcy, więc teoretycznie przez 3 lata nie musisz się martwić o brak aktualizacji. Więcej na ten temat masz tu: http://smartfan.pl/microsoft-wydluza-ws ... -miesiecy/

Ta Lumia 625 faktycznie przedstawia się fajnie, według mnie nad Core bardzo mocno góruje (ekran IPS zamiast TFT, więcej wydajności, nagrywanie FHD, większy akumulator itp.). Bierz 625 i ciesz się ze swojego smartfona. Tu masz przykładowe zdjęcia robione tym smartfonem: http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_625 ... -988p7.php Według tego testu, fotki wychodzą naprawdę dobrze.
Geek

przez psiarz24 » 11 lis 2013 12:43

Jeszcze raz dzięki za cierpliwość =D Niby wiedziałem że będą długo aktualizacje na nią, ale bałem się że źle coś doczytałem ;) Samsung straaasznie olewa swoje produkty... A ja wolę nie wydać kasy w błoto żeby nie było aktualizacji ;) I jeszcze Windows Phone; jego zamknięta struktura to coś co mnie zachęca bo nie ma pieprzonych, RAMo żernych nakładek jak np. Samsung daje :) Dzięki za pomoc :D
psiarz24

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!