LG L7II, Samsung galaxy core?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

LG L7II, Samsung galaxy core?

przez ankaa86 » 08 lis 2013 16:02

Witam.
Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru.
A mianowicie, zastanawiam się nad LG L7 II, Samsung Galaxy Core, a może jakaś Sony Experia? Albo jakiś HTC??? Nie mam zupełnie pojęcia na co się zdecydować.
ankaa86

Re: LG L7II, Samsung galaxy core?

przez Geek » 08 lis 2013 16:47

Hej,

napisz jeszcze, do czego chcesz smartfona używać, gier, zdjęć, filmów...
Geek

przez ankaa86 » 08 lis 2013 16:52

Ma on być użytkowany przeze mnie, czyli przez kobietę, więc grać na nim nie będę ;) Ale na pewno będzie mi potrzebny do robienia fotek i surfowania po necie.
ankaa86

przez Geek » 08 lis 2013 17:30

To LG sobie odpuść, bo zdjęcia robi kiepskie. Core przyzwoity, ale ja na Twoim miejscu wybrałbym Sony Xperię M - można ją kupić za około 600-700 zeta, a jest to naprawdę fajny, nie za duży smartfon, który robi przyzwoite zdjęcia.
Geek

przez ankaa86 » 08 lis 2013 17:39

Ta experia M jest nawet dostępna w ofercie plusa za niewielkie pieniądze.
Bardzo dziękuję za pomoc.
ankaa86

przez Geek » 08 lis 2013 18:05

Cieszę się, że Ci pomogłem. Jeśli chcesz trochę na temat tej Xperii poczytać, to zapraszam tu: http://smartfan.pl/xperia-m-i-xperia-m- ... y-od-sony/
Geek

przez ankaa86 » 08 lis 2013 18:26

Jeszcze raz dziękuję, i biorę się za czytanie na jej temat.
ankaa86

przez ankaa86 » 09 lis 2013 09:32

A czy możesz mi jeszcze wyjaśnić, dlaczego właśnie Xperia M jest lepsza do zdjęć, skoro ma 5 Mpix, a L7 II ma 8 Mpix?
Pytam się po prostu z ciekawości. Myślałam, że im wyższa liczba Mpix, tym lepsza jakość zdjęć.
ankaa86

przez Mazi » 09 lis 2013 11:28

Bo to nieprawda, że Xperia M ma lepszy aparat, akurat tu LG zdecydowanie wygrywa. To jest największa wada tego modelu, bardzo kiepskie zdjęcia, które wypadają bardzo przeciętnie nawet w porównaniu do innych modeli z aparatem 5mpix. Jeśli chodzi o ofertę plusa to polecałbym HTC Desire 500 które będzie zdecydowanie lepszym wyborem niż LG, aparat ten model posiada również 8 mpix.
Mazi

przez ankaa86 » 09 lis 2013 12:57

Więc polecasz L7 II?
ankaa86

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona