Smartfon

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon

przez Kuba1 » 11 lis 2013 14:18

A więc przechodząc do sedna, poszukuje smartfonu z nagrywaniem HD, aparatem co najmniej 5 mpx, ANDROID, przyzwoity procek by zminimalizować lagi. Telefon będę głównie wykorzystywał do pisania na fb, pisaniu sms'ów, pogram trochę na nic wymagającego typu Pou itp. Zależy mi na HD, bo mam w domu mojego chrześnika i nie mam czasu iść po kamerę, to wyjmę telefon i będę go nagrywał, co polecacie? I chciałbym zaznaczyć, że dobrze by było gdyby cena była jak najmniejsza, im mniej tym lepiej, z racji tego, że jeszcze studiuję i nie mam za bogatej kieszeni :)
Kuba1

Re: Smartfon

przez Kleks » 11 lis 2013 17:40

Dobrze by jednak było, gdybyś powiedział ile chcesz kasy wydać :) Ale tak na gorąco to mogę Ci polecić np. Samsunga Galaxy S Advance. Jak nie straszne Ci smartfony z Chin, to świetnym rozwiązaniem byłby Lenovo A820.
Kleks

przez Kuba1 » 12 lis 2013 17:36

Hmm mógłbym się zmieścić w tych 600 zł, za używkę :)
Kuba1

przez Kuba1 » 12 lis 2013 17:37

Ten lenovo, to dobry jest? Bo chińszczyzna trochę mnie odstrasza, lecz wy lepiej się znacie, gdy mi upadnie lub po roku się nie rozwali? :d
Kuba1

przez Pyrto » 12 lis 2013 17:38

Od biedy tego Galaxy S Advance nawet nówkę za 600 zeta upolujesz.
Zaawansowany

przez Kuba1 » 13 lis 2013 22:03

Nic więcej dla mnie się nie znajdzie? Nic nie wiem co myśleć, o tym lenovo, a dziwię się, że żadnej Xperii nikt mi nie polecił żadnej, a są one bardzo popularne...
Kuba1

przez Vini » 13 lis 2013 22:09

Z Xperii spełnia Twoje wymagania Xperia L, ale jest droższa niż zakłada Twój budżet :( Bardzo popularna jest Xperia S, solidny smartfon i w tej kwocie ciężko znaleźć coś lepszego - ekran HD, świetny aparat, pytanie tylko czy do 600 zł da się coś znaleźć.
Ekspert

przez Kuba1 » 16 lis 2013 14:18

Czytałem, że w dzisiejszych czasach, za takie Samsungi czy Sony Xperie etc. płaci się za logo, prawda to? Jeżeli tak, to jaki telefon byście polecili mi bez płacenia za logo i z moimi wymaganiami?
Kuba1

przez Pantsless » 16 lis 2013 21:23

To nie do końca prawda. Często się zdarza, że taki no-name na papierze wygląda dobrze, ale podczas użytkowania wszystko zaczyna wyglądać inaczej. Duże firmy mają po prostu więcej kasy i zasobów, żeby dostosować Androida pod własny sprzęt, co często nie udaje się sziterskim producentom. Dobra specyfikacja to nie wszystko, musi ją jeszcze wykorzystać dobry soft smartfona.

Jak już chcesz coś mniej znanego to popatrz na smartfony Lenovo, które są jak na swoją cenę bardzo solidne. Niestety o gwarancji na nie raczej zapomnij.
Zaawansowany

przez Kuba1 » 17 lis 2013 11:13

A co myślicie o LG P970? Możecie mi go bliżej przybliżyć?
Kuba1

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona