samsung galaxy core plus czy S III mini

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

samsung galaxy core plus czy S III mini

przez stella » 12 lis 2013 15:11

Proszę o pomoc w wyborze telefonu.
Mam do wyboru Samsunga Galaxy Core Plus za 105 zł razem z pokrowcem i folijką oraz Samsunga Galaxy S III mini za 399 zł. Który z nich według waszych opinii jest lepszy?
stella

Re: samsung galaxy core plus czy S III mini

przez Mazi » 12 lis 2013 17:22

Tutaj nawet nie ma czego porównywać, Galaxy S III mini bije Core pod każdym względem.
Mazi

przez Pyrto » 12 lis 2013 17:35

Popieram Mazi, tutaj jest miazga S III mini nad Core i to praktycznie pod każdym względem (ekranu, wydajności, kamery itp.).
Zaawansowany

przez stella » 12 lis 2013 20:18

Dziękuje bardzo za informację :) pozdrawiam
stella

przez Than33 » 28 lis 2013 09:51

Wierutna bzdura.

Miałem oba w ręku. S3 mini, które moje dziecko miało już 4 miesiące i galaxy core plus, bo był najlepszy z tego co mi oferowali w Orange przy taryfie za 30 zł. S3 mini sprzedałem a core plus został.

I tak:

jedyna zaleta s3 mini to ekran AMOLED czyli większy kontrast obrazu oraz więcej pamięci

zalety samsunga core plus w stosunku do mini:

BRAK ekranu pentapixel co wpływa na dużo ładniejszy *bardziej gładki* wygląd ekranu
BRAK AMOLED dzięki czemu pobiera mniej prądu przy jasnych tłach (np. na stronach web)
WIĘKSZY EKRAN 4,3" zamiast 4,0"
LEPSZY PROCESOR Qualcomma - wydajność większa tylko o ok. 15%, ale pobiera mniej prądu
SYSTEM 4.2.2 - wyraźnie czuć, że jest lepiej
NOWSZA WERSJA TOUCHWIZ - jest dużo zmian, właściwie wszędzie.
WIĘKSZA BATERIA - 1800 zamiast 1500 - w połączniu z lepszym ekranem i procesorem: Samsung podaje 2x dłuższy czas czuwania. Z mojej obserwacji: mamy 3 dni bez problemów zamiast 2 w mini.
CIEŃSZY - 9,4 mm zamiast 9,9 mm
LEPSZY APARAT - zrobiłem dużo zdjęć w identycznych warunkach, żeby je porównać. Core plus robi znacznie lepsze zdjęcie i zdecydowanie lepiej radzi sobie z balansem bieli i ekspozycją.
LEPSZY GŁOŚNIK !
TYŁ TELEFONU MA DELIKATNĄ FAKTURĘ - więc nie widać aż tak każdej mikroskopijnej ryski
Than33

przez Kaka » 20 maja 2014 20:53

Core Plus. Zgadzam się z tym kimś kto tak dużo napisał że miał 2 w reku i sprzedał s 3 mini. Zamerzam se go kupić. Miałam ten sam dylemat co Ty. :) CORE PLUS.
Kaka

przez Elliva » 21 cze 2014 14:09

Witam. Potrzebuję szybkiej porady co do wyboru telefonu. Niestety moi znajomi nie mają tych telefonów, więc co wybrać ? S3 czy core plus ? Bardzo prosiłabym o napisanie też czemu ten jest lepszy od drugiego ;-)
Elliva

przez Pyrto » 21 cze 2014 20:54

Elliva napisał(a):Witam. Potrzebuję szybkiej porady co do wyboru telefonu. Niestety moi znajomi nie mają tych telefonów, więc co wybrać ? S3 czy core plus ? Bardzo prosiłabym o napisanie też czemu ten jest lepszy od drugiego ;-)

Tu nie ma się nad czym zastanawiać - Galaxy S III ma o niebo lepszy i większy ekran, lepszą wydajność, więcej pamięci, lepsze kamery, wsparcie itp. Bierz S III, zdecydowanie.
Zaawansowany

przez recenzatorka » 13 lis 2014 21:21

moim zdaniem s3 mini moja koleżanka ma core plus ale s3 mini ma nowszy wyświetlacz super amoled lepszy android 4.1.1 albo 4.1 a core plus ma 4.0 i s3 mini jest praktycznie tej samej wielkości bo z moją kol porównywałyśmy oba telefony i dodam że s3 nie jest wcale taki duży moja siostra cioteczna ma s4 i jest ciut większy od mojego a ponoć s3 jest troszkę mniejszy od s4 więc prawie taki jak s3 mini i s3 mini nie powinien tak się nazywać tylko samsung galaxy s3 plus xd bo jest lepszy a co do wyboru s3 mini :)
recenzatorka

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!