Xperia M czy LG L7 2

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Xperia M czy LG L7 2

przez dominisiaa@onet.eu » 13 lis 2013 16:44

Hej, chciałabym was poprosić o pomoc, ponieważ chce kupić telefon i nie wiem na który sie zdecydować na LG L7 drugiej generacji czy Sony Xperia M ?:) Który jest lepszy ?:)i co o nich sądzicie ?:)
dominisiaa@onet.eu

Re: Xperia M czy LG L7 2

przez Hans » 13 lis 2013 17:43

Witaj,

a do czego Ci ten smartfon potrzebny? Tak w ciemno to bym brał Xperię M, po pod wieloma względami jest lepsza niż LG L7 II.
Hans

przez dominisiaa@onet.eu » 13 lis 2013 20:27

a co jest w niej lepsze ?:) ogólnie żeby się nie zawieszał bo slyszałam ze sony ercsony tak mają, i zeby nawet dobre zdjecia robił i żeby internet tez chodzil bez problemu:)
dominisiaa@onet.eu

przez Vini » 13 lis 2013 21:50

Xperia M jest po prostu od LG Swift L7 II dużo wydajniejsza, ale jak nie jesteś fanką bardzo wymagających gier, to możesz sobie ten aspekt trochę odpuścić.

Niestety M robi słabe zdjęcia, L7 II wypada tutaj znacznie lepiej. Internet na LG też będzie śmigać należycie, więc wszystko wskazuje na to, że to L7 II będzie dla Ciebie lepszy. Zresztą, ten smartfon ma ekran IPS, większe niż M o 0.3", więc do przeglądania stron na pewno lepiej się sprawdzi.
Ekspert

przez dominisiaa@onet.eu » 13 lis 2013 22:36

Dziekuję bardzo :) teraz jest mi dużo łatwiej podjąć decyzję :)
Pozdrawiam
dominisiaa@onet.eu

przez Gość » 14 lis 2013 13:59

również polecam LG. Mój chłopak ma ten model, jest bardzo zadowolony. Przezył parę upadkół więc śmiem twierdzić że fizycznie również jest dosyć wytrzymaly - co trudno powiedzieć o najnowszych modelach smartfonół :) na oleole znalazłam chyba najtaniej http://bit.ly/1bwQlXM chociaż zawsze warto sprawdzić co allegro ma nam do zaoferowania ;) pozdrawiam
Gość

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!