galaxy core

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

galaxy core

przez KokoS » 13 lis 2013 17:19

witam,czy ten telefon starczy mi wydajnosciowo w normalnym uzytkowaniu? Np FB,GG? Czy pojda gry na FIFA14 czy shadowgun? Jakiej jakoaci jest przednia kamera?
KokoS

Re: galaxy core

przez Hans » 13 lis 2013 17:45

Witaj,

z przodu masz kamerę VGA, więc szału nie ma. Do normalnego użytkowania spokojnie starczy, ale do bardziej wymagających gier może być ciężko. Te co podałeś powinny ruszyć, ale jak jest z ich płynnością to nie gwarantuję. Smartfon z pewnością za jakiś czas przestanie sobie radzić z nowymi tytułami.
Hans

Re: galaxy core LG F5

przez KokoS » 14 lis 2013 06:12

a ma diode powiadomien?

Pyt do LG- ma diode powiadomien?xd

I pytanie odnosnie aplikacji,czy jest cos takiego ,jakas apka,ktora wlasnie ''udaje'' diodie czy cos w tym stylu?
KokoS

Re: galaxy core

przez Karl » 14 lis 2013 09:45

Ale o co teraz pytasz w końcu, czy Core ma diodę powiadomień, czy LG F5, czy obydwa mają?

Aplikacji udających jest sporo, ale różnie działają. Pamiętam, że było coś takiego jak noLED na Google Play, ale nie wiem czy jeszcze jest.

Odnoście diodek powiadomień, to z tego co wiem LG F5 nie ma takiej diody. Galaxy Core chyba też takiej diody nie ma, jeśli nie mam racji - niech mnie ktoś poprawi.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!