Samsun galaxy S3 czy Xperia Z

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Samsun galaxy S3 czy Xperia Z

przez lufka » 14 lis 2013 15:28

Siemka, właśnie stoję przed wyborem nowego smartfona. I tu powstaje mały zgrzyt: Z-tka czy S3. Zastanawiam się, czy Z nie będzie za duża dla mnie. Ta recenzja przekonuje mnie do S3: http://urzadzeniamobilne.tumblr.com/ bo piszą, że Samsung dobrze mieści się w ręce i nie jest w cale taki duży. Telefon służy mi głównie do sms'ow rozmów i internetu. Jakie jest wasze zdanie?
Nowy

Re: Samsun galaxy S3 czy Xperia Z

przez Marvi » 14 lis 2013 23:25

Xperia Z to faktycznie spory smartfon, który niekoniecznie może przypaść każdemu do gustu. Najlepiej będzie, jak pójdziesz do jakiegoś sklepu i sprawdzisz, jak sprzęt leży w Twoich dłoniach. Mi osobiście średnio odpowiada Sony Xperia Z, a to ze względu na design, który jest zbyt delikatny i np. łatwo się brudzi.
Marvi

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!