Wybór smartfona: budżet ~900zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Re: Wybór smartfona: budżet ~900zł

przez PanCzosnek » 15 mar 2013 19:52

Jeżeli już to decydowałbym się na Xperię S. Jak może wyglądać sprawa z odsprzedażą tego telefonu po powiedzmy 3-4 miesiącach?
PanCzosnek

przez Pyrto » 15 mar 2013 19:59

Chodzi o spadek wartości, czy trudność w znalezieniu kupca? Jeśli o to pierwsze, to zależy, jak ją "przeorzesz" i będzie zniszczona to więcej, a jak zadbasz i kupisz jakiś fajny egzemplarz na gwarancji, to pewnie straci mało. Obstawiam, że jakieś 100-300 zeta. Ciężko to określić.
Zaawansowany

przez PanCzosnek » 15 mar 2013 20:14

O telefony zawsze dbam - folia na wyświetlacz obowiązkowo, do tego ładne etui.

Orientuje się ktoś z was jak to jest ze współczynnikiem SAR? Xperii S określono go aż na 1,3 W/kg.
PanCzosnek

przez PanCzosnek » 15 mar 2013 20:24

Panowie, przyszło mi do głowy jeszcze że może coś na Windows'ie?
PanCzosnek

przez SmartFan » 15 mar 2013 20:41

SAR moim zdaniem nie masz się co martwić, niestety chyba nie ma żadnych badań naukowych, które by potwierdziły lub zaprzeczyły negatywnemu wpływowi promieniowania. SAR w Xperii S jest na znośnym poziomie, chociaż są oczywiście smartfony, które emitują mniejsze promieniowanko. Zestawienie słuchawek pod względem SAR znajdziesz na WIki: http://en.wikipedia.org/wiki/Mobile_Phones_SAR_List

Co do czegoś z Windows Phone, to ja jakoś nie jestem do tego OS'a przekonany. Nawet tam tapety nie da się zmienić, aplikacji w markecie jeszcze mało - jak bym miał kupić, to najwcześniej za rok. Jak byś coś jednak chciał, to obczaj HTC Windows Phone 8S.
Zaawansowany

przez PanCzosnek » 15 mar 2013 20:44

Zdecydowałem się na Xperię S - 850zł na gwarancji do września 2014 roku, w idealnym stanie - warto było, prawda?
Obiecajcie, że za kilka miesięcy ktoś ją ode mnie kupi :D

Dzięki za pomoc!
PanCzosnek

przez Vini » 15 mar 2013 20:52

Gratulacje! 850 zeta za taki smartfon to świetna cena, myślę, że będziesz zadowolony :) Oczywiście, że ktoś ją za kilka miesięcy kupi, zawsze ktoś kupuje :mrgreen:

Pozdrowienia!
Ekspert

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia strona