Smartfon do 2000 zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Re: Smartfon do 2000 zł

przez Jm. » 09 kwi 2013 20:24

Czy Samsung S3 ma micro usb (z funkcją hosta)? Chodzi mi o to czy mogę np. podłączyć zewnętrzny modem do telefonu.
Drugie pytanko, z jakiej minimalnej odległości da się zrobić zdjęcie? Wiem że Sony Xperia S daje radę z 5 cm
Jm.

Re: Smartfon do 2000 zł

przez Vini » 09 kwi 2013 20:26

Asiamarz1 napisał(a):a tutaj tak wyczytałam o wyświetlaczu 3d

Nie ma ekranu 3D, na 100%! :D

Jm. napisał(a):Czy Samsung S3 ma micro usb (z funkcją hosta)? Chodzi mi o to czy mogę np. podłączyć zewnętrzny modem do telefonu.
Drugie pytanko, z jakiej minimalnej odległości da się zrobić zdjęcie? Wiem że Sony Xperia S daje radę z 5 cm

Robisz off-top, szkoda, że nowego tematu o tym nie założyłeś :shock: Co do Twojego pytania, to S III ma USB OTG, tzn. trzeba kupić taki specjalny kabel OTG, ale to grosze kosztuje. Czy można podłączyć modem, tego nie wiem, ale zewnętrzny dysk, klawiaturę, albo myszkę - jak najbardziej.
Ekspert

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia strona