samsung galaxy core czy inny?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Re: samsung galaxy core czy inny?

przez GENEVIEVE » 24 sie 2013 11:16

Czy już cos wybrałaś? Mam podobny problem. Chciałam Advanca ale podobno juz sprzedane. i Galaxy S III mini też wyprzedane. A ten Core to chyba troche słabo wypada... :( Więc co tu wybrać? Mam samsunga i przy takim chciałabym pozostać bo są bardzo intuicyjne w obsłudze. Pozdrawiam
GENEVIEVE

przez Pyrto » 24 sie 2013 15:04

GENEVIEVE napisał(a):Czy już cos wybrałaś? Mam podobny problem. Chciałam Advanca ale podobno juz sprzedane. i Galaxy S III mini też wyprzedane. A ten Core to chyba troche słabo wypada... :( Więc co tu wybrać? Mam samsunga i przy takim chciałabym pozostać bo są bardzo intuicyjne w obsłudze. Pozdrawiam

Advance i S III mini nie ma co porównywać nawet do Core, bo to zupełnie inna bajka. Poluj na te dwa smartfony, bo Core to naprawdę niespecjalne urządzenie, które niewiele osób tak naprawdę zadowoli.
Zaawansowany

przez Kristoferus_pl » 26 sie 2013 14:30

Jest jeszcze LG L9 troszkę droższe i L7 II dużo tańsze a kto wie czy nie lepsze. Też mam dylemat l9,l7II czy core. Trudny wybór.
Kristoferus_pl

przez Ania » 11 wrz 2013 06:52

Witam a co myślicie o SE Xperia Arc S? Czy lepszym rozwiązaniem byłby galaxy core? Telefon służy do dzzwonienia, pisana przegladania neta dziecko czasem sobie pogra w angry birds :) Do tej pory używam nokie 500 i w sumie nie narzekam, a to ne jest telefon dla wymagających :)
Ania

przez Hans » 11 wrz 2013 08:48

Aniu, według mnie lepszy będzie Arc S a to z prostego względu - ma większy i lepszy ekran, na którym net będzie się lepiej przeglądało, to samo tyczy się gier. Myślę, że do Twoich celów spisze się idealnie.
Hans

przez Ania » 11 wrz 2013 09:04

Hans dziękuje Ci za odpowiedź :) chyba zastosuję się do Twoich zaleceń ;)
Ania

przez Vini » 11 wrz 2013 09:44

A ja mam inne zdanie, bo to Core będzie lepszy. Hans chyba się pomylił bo Core ma ekran 4.3" a Arc S 4.2". Wydajniejszy też jest Core i ma też nowszy system oraz więcej RAMu. Arc S jest lepszy jedynie pod względem aparatu i ma ciut wyższą rozdzielczość ekranu, jednak raczej niezauważalnie. No i Core ma 8Gb pamięci wewnętrznej a Arc S tylko 1GB.

Jeśli więc miałbym wybierać, to chyba wziąłbym mimo wszystko Galaxy Core.
Ekspert

przez Gucia » 07 paź 2013 16:52

Vini napisał(a):A ja mam inne zdanie, bo to Core będzie lepszy. Hans chyba się pomylił bo Core ma ekran 4.3" a Arc S 4.2". Wydajniejszy też jest Core i ma też nowszy system oraz więcej RAMu. Arc S jest lepszy jedynie pod względem aparatu i ma ciut wyższą rozdzielczość ekranu, jednak raczej niezauważalnie. No i Core ma 8Gb pamięci wewnętrznej a Arc S tylko 1GB.

Jeśli więc miałbym wybierać, to chyba wziąłbym mimo wszystko Galaxy Core.

Też mi się tak wydaje :) Ja jestem bardziej skłonna do Core, robi na mnie lepsze wrażenie.
Gucia

przez manik » 21 paź 2013 21:15

Co wziac Używka Samsung Galaxy Plus i 9001 czy nowy...?
Czy nowy
S.Galaxy Trend 149 zł
S. Galaxy Core 300 zł?

Nie jestem wymagający, mam paździocha Wildfire, zalezy mi na płynnym chodzeniu telefonu i aplikacji np Youtube, ładnych zdjęciach i filmach.
ewentualnie:

Sony Xperia M 270 zł
LG Swift L7 II 230ł
LG Swift L9 360 zł

ZZoba
manik

przez Grypher » 21 paź 2013 21:37

manik: Samsungi które wymieniłeś odpuść sobie zupełnie! Nie mają szans w starciu z LG i Sony, które masz do wyboru. Ja na Twoim miejscu skusiłbym się na Xperię M, bo z tych wszystkich smartfonów starczy Ci na dłużej. Co prawda ma 4GB pamięci wewnętrznej - ale wszystkie inne smartfony (oprócz Core) też jej tyle mają. Jeśli nie będziesz instalował gier po 2GB to starczy w zupełności. Xperia M to też najwydajniejszy z nich wszystkich smartfon.

Jak chcesz duży ekran i ładny ekran do oglądania zdjęć i filmów, to bierz LG Swift L9, bo to też kozacki smartfon.

Co do robienia zdjęć i filmów przez Xperię M, sprawdź tutaj przykładowe: http://www.gsmarena.com/sony_xperia_m-review-973p8.php
Grypher

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia stronaNastępna strona