Apple iPad 3 - jak myślicie...

Apple iPad 3 - jak myślicie...

przez Mario » 09 lut 2012 13:34

Jak myślicie, jaką specyfikację zapoda Apple do swojego nowego tabletu - iPad 3? Z tego co wyczytałem - ma się on pojawić jakoś w czerwcu, ale czy wiadomo coś na temat jego budowy, jaki będzie tam aparat, procek itp.?
Mario

Re: Apple iPad 3 - jak myślicie...

przez Ykkk » 10 lut 2012 08:32

Z tego co wiem, to będzie miał wyświetlacz z rozdziałką 2048x1536, oraz dwurdzeniowy chip A6. Z tego co ja wiem, to tablet będzie zaprezentowany już w przyszłym miechu.
Ykkk

przez Gadzina » 13 lut 2012 10:15

Z Apple to nigdy nic nie wiadomo, równie dobrze możemy nie zobaczyć iPada 3 do Gwiazdki. Wszystko będziemy wiedzieć dopiero w dniu premiery - Apple to zadziwiająco "szczelna" firma, jeśli chodzi o przecieki :)
Gadzina

przez tomi » 14 lut 2012 12:24

Jeśli ploty najświeższe się potwierdzą, to iPada 3 zobaczymy już 7 marca :D
tomi

przez belka » 22 maja 2014 11:43

Moim zdaniem się rozwiija. Widzieliscie może ich nowe tablety? Apple iPad mini 16GB
Z nowym wyświetlaczem z retiną ? Jakiś czas temu byłam w ich sklepie firmowym, przeglądałam sobie i niesamowicie mi się spodobały ;) Mimo iż nie jest to tani sprzęt, jednak jeśli chodzi o jakość wykonania to moim zdaniem przebija inne tanie firmy (ja mam w domu właśnie taki niby tani chiński tablet - ile to się razy psuł to nawet nie jestem w stanie zapamiętać ...).
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!