Prodlem z Samsung galaxy mini 2

Prodlem z Samsung galaxy mini 2

przez Krist12 » 29 sty 2014 13:37

Witam! Mam problem z moim samsungiem. Wczoraj stało się z nim coś dziwnego, nie upadł mi, nic z nim nie robiłem, po prostu pisałem smsa. Nagle telefon się wyłączył i zaczął wibrować. Próbowałem wyjąć i włożyć baterię lecz to nic nie dało, gdy tylko wkładam baterię telefon od razu (bez próby uruchamiania go) wibruje następnie pokazuje się logo samsunga, które za chwile znika i dalej telefon wibruje już z czarnym ekranem. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Krist12
 


Re: Prodlem z Samsung galaxy mini 2

przez Hans » 29 sty 2014 14:17

Witaj,

brzmi jak jakieś fizyczne uszkodzenie zasilania. W najlepszym przypadku soft smartfona się "wyłożył". Spróbuj zrobić reset fabryczny (stracisz wszystkie dane) tak, jak to jest pokazane na poniższym wideo:Musisz trzymać razem ściszanie+podgłaszanie+home+power, a jak się pojawi logo Samsunga, puścić klawisze. Dalej postępuj jak na wideo. Jeśli nie pomoże - oddaj na gwarację, jeśli masz.
Hans
 


Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!
 


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości