Czy Lg Optimus G (f180s,f180,f170) moze kosztowac 599zl?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Czy Lg Optimus G (f180s,f180,f170) moze kosztowac 599zl?

przez AxwirGG » 05 maja 2014 18:22

Witam.

Bardzo zdziwiło mnie to , dlatego ze jest to telefon górnej pulki lg optimus g kosztuje na 3 aukcjach 599zl.
Tel telefon ma 13mpx aparat wyświetlacz IPS HD 2Gb RAM procesor 4 rdzenie 1,5GHz, dlatego właśnie aż tak mnie to dziwi. Chciałbym go zamówić ale boje się ze to jakaś podróba lub oszustwo.
AxwirGG

Re: Czy Lg Optimus G (f180s,f180,f170) moze kosztowac 599zl?

przez Karl » 05 maja 2014 19:14

Znalazłem te aukcje, ciężko powiedzieć, co to jest. Sprzedają to różni sprzedawcy, wysyłka zazwyczaj z UK - być może jakiś tamtejszy operator ma jakąś fajną promocję, która tak zbiła ceny.

Obczaiłem też trochę komentarze ludzi, którzy to sprzedają - i mają sporo negatywów i neutrali za niezgodność sprzętu z opisem. Ludzie narzekają na odstające klapki od baterii, wadliwe ładowarki itp. Coś tu jest nie tak - może to smartfony refubrished?
Karl

Re: Czy Lg Optimus G (f180s,f180,f170) moze kosztowac 599zl?

przez AxwirGG » 06 maja 2014 15:18

Hmm. Juz sam nie wiem co robic bo to naprawde dobry telefon ze wspanialym sprzeem :( ...
AxwirGG

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!