[I9000][JB]Testował ktoś Jelly Bean na Galaxy S?

[I9000][JB]Testował ktoś Jelly Bean na Galaxy S?

przez Lolas » 17 lip 2012 14:11

Witam,
czy ktoś z forumowiczów testował już Jelly Bean na Samsungu Galaxy S? Ostatnio jest tego cały wysyp na XDA - podobno działają dobrze. Ja jednak należę do osób, które się trochę boją instalować takie nieznane ROMy - proszę więc o opinię, czy warto instalować Jelly Bean na SGS a jeśli tak, to który ROM konkretnie?
Lolas

Re: [I9000][JB]Testował ktoś Jelly Bean na Galaxy S?

przez SmartFan » 17 lip 2012 21:50

Tak w zasadzie to zbyt wielkiego wyboru nie ma - bo jedyny słuszny ROM to "CyanogenMod 10 for Samsung Galaxy S". Możesz go pobrać np. tutaj: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1778526

Ja tego ROMu używam już kilka dni i sobie go chwalę, nie ma drenażu baterii, Galaxy S działa wyśmienicie - a interfejs marzenie. Ciekawa sprawa w sumie bo to dopiero wersja alfa - wolę się nie domyślać, jak będzie działać wersja finalna :o
Zaawansowany

Re: [I9000][JB]Testował ktoś Jelly Bean na Galaxy S?

przez Gryps » 03 sie 2012 13:35

Ja czekam aż AOKP coś stworzy. Teraz są to niestety jeszcze same alfy z niedziałającymi ustawieniami. Największą bolączką dla mnie jest fakt, że na Jelly Bean nie działa Automapa (która jest mi potrzebna na wyjazd na wakacje). Jak wrócę to zaraz instaluję Jelly Bean - mam nadzieję, że za parę tygodni będzie już całkiem dobrze dopracowany.
Gryps

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!