Galaxy Note II - znalazł już ktoś w polskim sklepie?

Galaxy Note II - znalazł już ktoś w polskim sklepie?

przez Figlarz » 01 paź 2012 16:52

Witam,
czy ktoś z forumowiczów wie gdzie w Polsce można kupić Samsunga Galaxy Note 2? Borykam się z tym, bo wiem, że np. w UK i Włoszech już jest a u nas cicho ciągle na ten temat. Co prawda na Allegro już ktoś go wystawił, ale cena jest z kosmosu więc nie mam zamiaru go kupować. Jeśli ktoś znajdzie jakieś oferty sprzedaży (ale nie przedsprzedażowe) - niech koniecznie da znać w tym wątku.
Pozdrawiam
Figlarz

Re: Galaxy Note II - znalazł już ktoś w polskim sklepie?

przez Genia » 01 paź 2012 18:43

Widziałem właśnie, że zaczynają się pojawiać na Allegro. Jeden ze sklepów, Tions też ma go już na magazynie, cena to niecałe 2700 zeta.
Genia

przez Galeee » 02 paź 2012 10:06

Ten cały Tions jest dziwny, najpierw piszą, że go mają na magazynie a potem widzę, że wisi u nich jako niedostępny - na zamówienie. Ale na Alledrogo nadal sprzedają. Z drugiej strony nie chce mi się wierzyć, że jako jedyni mają Note II w swojej ofercie - ja tam czekam na inne sklepy.
Galeee

przez Lolas » 02 paź 2012 10:33

Pytałem w sklepie ProGamingShop.pl kiedy będą go mieć, bo oferują całkiem niezłą cenę. Odpowiedzieli, że będzie na magazynie dokładnie za dwa tygodnie, czyli 16 października.
Lolas

przez Stefcio » 02 paź 2012 13:27

Trochę mnie załamaliście, myślałem, że od 1 października będzie już w sklepach a tu lipa. Większość sklepów powystawiała oferty z dostępnością w połowie października :cry:
Stefcio

przez Dusiołek » 02 paź 2012 18:25

Poobczajełem sklepy, i wniosek z tego jeden, Note 2 pojawi się najwcześniej w poniedziałek a najpóźniej za dwa tygodnie, 15-16 października. Trochę lipa, że Samsung Polska nie sprowadził tego sprzętu szybciej. Zresztą, na polskiej stronie Samsunga nawet jeszcze nie ma wzmianki o Note II, piszą tylko jakieś bezużyteczne bzdury na swoim Facebooku.
Dusiołek

przez Stefcio » 03 paź 2012 13:18

Chyba sklepy przesadziły z cenami w przedsprzedaży, bo obserwuję ich sukcesywny zjazd - widocznie nikt nie chce zbytnio kupować. Np. Redcoon wczoraj sprzedawał po 2899 zeta, a dzisiaj ma już za 2650 zł. Miło - oby tak dalej i w przyszłym tygodniu go sobie kupię 8-)
Stefcio

przez Waldi » 03 paź 2012 21:20

W RTV EURO AGD też już zrobili przedsprzedaż, cena wysoka bo aż 2749 zł, więc więcej niż w Redcoon. Dostępność w Euro od połowy października niby.
Waldi

przez Stefcio » 05 paź 2012 16:34

Jak się okazuje, Redcoon ma już Note II na stanie, ale z niemieckiej dystrybucji. Nie wiem, jak z gwarancją w tym sprzęcie, bo wiem, że Samsung może respektować gwarę z UE - ale wcale nie musi, więc jak spotkamy upierdliwca w serwisie to może być problem.
Stefcio

przez Figlarz » 06 paź 2012 15:44

Z tego co widzę, to ofert coraz więcej. Najlepsze z nich to chyba 2650 zł. Całe szczęście, jak kupię na Allegro, to z Alior Sync zwrócą mi za to jakieś 130 zł, więc wychodzi nieźle. Oj coś czuję, że w przyszłym tygodniu będę się cieszyć z Note II. A tak w ogóle, to większość sklepów obiecuje wysyłkę właśnie w przyszłym tygodniu.
Figlarz

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona