Telefon za około 450zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Telefon za około 450zł

przez Gość » 07 sie 2015 16:23

Witam,
Tak jak w tytule, poszukuję telefonu za 450zł. Zależy mi na dobrym wyświetlaczu, do 5 cali oraz aparacie robiącym przyzwoite zdjęcia. Telefon używam głównie do internetu ( facebook, youtube, instagram), nie słucham dużo muzyki, ani nie potrzebuje dużo miejsca na aplikacje. Preferuję Android, bo do WP nie mogę się przekonać. Telefon chcę kupić na allegro i jak najbardziej może być używany. Moim poprzednim smartfonem był Galaxy S2, jednak już nie dawał sobie rady w codziennym użytkowaniu. Nie gram w żadne zaawansowane gry, jedynie czasem jakieś proste, jednak chcę, żeby telefon pracował stabilnie i nie łapał lagów po miesiącu użytkowania.
Przeglądałam mnóstwo stron, recenzji itp i wybrałam kilka różnych modeli:

- Nexus 4 (jednak ciężko go dostać w dobrym stanie)
- Huawei Ascend P6
-Motorola Moto G LTE
Gość

Re: Telefon za około 450zł

przez Hans » 11 sie 2015 15:22

Co do Huawei to nie wiem, jak po kilku miesiącach będzie działać jego oprogramowanie (szybko czy wolno), bo jednak jest tam sporo syfu od producenta. Z kolei jeśli chodzi o Motorolę to raczej możesz być pewien, że nic tam złego się nie wydarzy - zgrabny, fajny smartfon z czystym systemem Android, który działa tak, jak chciałoby tego Google. Ja bym brał Moto G.
Hans

Re: Telefon za około 450zł

przez Mareczq » 25 wrz 2019 19:06

Stabilny telefon z dobrym aparatem i podstawowymi funkcjami za małą kasę? MAxcomy takie są, zobacz sobie ich modele, mają dużo klasycznych w takich cenach.
Mareczq

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!