Stworzenie aplikacji na Androida

Stworzenie aplikacji na Androida

przez mateo » 14 paź 2018 10:38

Jaki jest koszt stworzenia dosyć prostej aplikacji, z wykorzystaniem lokalizacji GPS - aby użytkownik miał informacje, że w pobliżu znajdują się punkty obsługi.
mateo
 


Re: Stworzenie aplikacji na Androida

przez brawo » 16 paź 2018 10:36

Stworzenie prostej aplikacji na Androida, to nie jest jakaś komplikowana sprawa. Jest to w stanie wykonać nawet początkujący programista. Trudniej jest w przypadku tych wszystkich aplikacji, które do poprawnego funkcjonowania używają gps, danych (np gprs lub szybszych technologii) itd.
Zwykle jest tak, że na początku wykonuje się opis funkcjonalności, a następnie przechodzi do realizacji czyli doboru języka i programowania właściwego. Ale jest też dużo gotowych rozwiązań. Odsyłam w tym celu tutaj pod linka: https://itcenter.pl/oferta/oprogramowanie-dedykowane/oprogramowanie-dla-transportu/ - gdzie tematyka ta została trochę szerzej opisana.
brawo
 


Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!
 


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości