Dom czy mieszkanie?

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Re: Dom czy mieszkanie?

przez T!na » 11 cze 2019 11:49

Czy przy budowie domu, ktoś z Państwa korzystał z usług firmy GEO-DISTO GEO- LUX - geodeta łódź?
T!na

przez Tośka » 11 cze 2019 15:17

Zamierzam skorzystać z usługi firmy Mańczak - kamieniarz gdańsk i zrobić marmurowe schody. Czy ktoś z Państwa stosował u siebie w domu takie rozwiązanie? Jak się ono sprawdza?
Tośka

przez Olek » 14 cze 2019 09:59

Obawiam się, że przy domu jest dużo pracy. Polecam General Fresh - producent chemii gospodarczej
Olek

przez margaret » 21 cze 2019 15:39

Ja postawiłabym na dom i to jeszcze z wielkim ogrodem. Nie wyobrażam sobie nie mieć zielonego zakątka gdzie mogłabym mieć rabatki kwiatów, pięknych krzewów etc. Sama mam spory ogród, który co chwile urozmaicam o kolejne kwiaty. Teraz znalazłam świetną trawę ozdobną na stronie cebulki-kwiatowe.pl/ i to o 40 % przecenioną. Z pewnością ją zakupię.
margaret

przez mikka » 23 cze 2019 20:46

Gdyby mnie było stać, wybrałbym dom w jakiejś fajnej lokalizacji, gdzie jest dużo zieleni wokół.
Użytkownik

przez Kinga » 12 lip 2019 11:31

Ja szperałam z mężem po Internecie, aż w koncu znaleźliśmy ogłoszenie agencji nieruchomości na serwisie lokalnym https://www.poznaniak.pl/
Nowoczesny i design i ciekawa lokalizacja na obrzeżach miasta zachęciła nas do oglądnięcia tego mieszkania.
Trochę wydaliśmy kasy, ale z perspektywy czasu uważam, że było warto
Kinga

przez kamai » 24 lip 2019 06:54

Można szukać mieszkania przez agencję ale jak zależy ci na nowym to lepiej bezpośrednio u deweloperów. Ja tak znalazlam to na osiedlu Atala na Pradze Południe które zamierzam kupić
kamai

przez wyszyn » 19 sie 2019 18:49

Mieszkanie przydaje się na okres zimy, nie trzeba odśnieżać :)
wyszyn

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia strona