LG Optimus G Pro – wersja globalna

5.5″ LG Optimus G Pro: ekran Full HD i 3140 mAh bateria

Portal PhoneArena opublikował specyfikację i zdjęcie, które prawdopodobnie przedstawia globalną, 5.5-calową wersję Optimusa G Pro.

LG Optimus G Pro - wersja globalna

Pewnie wielu z Was powie, że przecież Optimus G Pro został już oficjalnie zaprezentowany tylko, że w Japonii i ma 5-calowy ekran. To się oczywiście zgadza, jednak wygląda na to, że LG na targi MWC 2013 jeszcze bardziej się zbroi – i zamierza tam zaprezentować 5.5-calową, globalną wersję tego urządzenia.

LG Optimus G Pro - tabela specyfikacji

PhoneArena pokazała także zdjęcie, ukazujące specyfikację G Pro (F240L), przeznaczonego dla koreańskiej sieci U+. Oprócz 5.5-calowego ekranu Full HD AH-IPS, ma tu być 1.7 GHz, czterordzeniowy chipset Snapdragon MDM9615+APQ8064, wraz z łącznością LTE. Nie zabraknie nam także pamięci, której w Pro będzie 32 GB, plus 2 GB RAM. Pamięć wewnętrzną można dodatkowo rozszerzyć, poprzez kartę microSD (do 64 GB).

Główną kamerę smartfonu stanowi 13 MP matryca, a do rozmów wideo posłuży kamerka 2.1 MP. Jeśli chodzi o akumulator, to będzie on miał zbliżoną pojemność do tego z Galaxy Note II – 3,140 mAh. W specyfikacji, oprócz BT 4.0 i Wi-Fi a/b/g/n znajdziemy także coś takiego, jak „cienki port HDMI i RGB”. Czy oznacza to, że smartfon będzie miał analogowe wyjście wideo RGB? Dodam jeszcze tylko, że system Optimusa G Pro, to Android w wersji 4.1 Jelly Bean.

Miejmy nadzieję, że wszystkich szczegółów na temat tego urządzenia dowiemy się podczas barcelońskich targów Mobile World Congress, które rozpoczynają się 25 lutego.

Źródło: PhoneArena


  • Nazir

    Wszystko pięknie tylko po co ta nakładka LG obowiązkowa na android