LG Optimus G2

5.5″ LG Optimus GK zostanie zaprezentowany na targach MWC, 5″ Optimus G2 dopiero jesienią

Im bliżej targów Mobile World Congress, tym pojawia się więcej plotek na temat urządzeń, które mogą zostać tam zaprezentowane. Co według najświeższych doniesień pokaże nam LG?

LG Optimus G2

Według ostatnich, grudniowych plotek dotyczących Optimusa G2 – smartfon ma mieć 5.5-calowy ekran Full HD. Dzisiejsze wieści weryfikują jednak te informacje. Okazuje się bowiem, że G2 wcale nie będzie wyposażony w 5.5-calowy ekran, tylko w 5-calowy, a jego prezentacja nastąpi dopiero jesienią tego roku. Zamiast G2 ma się jednak pojawić inny smartfon, Optimus GK.

GK zobaczymy podobno już na targach MWC 2013, czyli pod koniec lutego. Urządzenie ma mieć 5.5-calowy wyświetlacz Full HD oraz czterordzeniowy procesor. Niestety w tej chwili nie ma żadnych, dokładniejszych informacji na jego temat.

Swoją drogą przesunięcie premiery G2 wydaje się być całkowicie uzasadnione. Przecież pierwsza wersja tego smartfona, Optimus G – ujrzała światło dzienne dopiero w listopadzie zeszłego roku. Bardzo bym się zdziwił, gdyby w tak krótkim czasie od wejścia tego urządzenia do sklepów, LG zaprezentowało jego drugą odsłonę.

Źródło: PhoneArena