LG Optimus G Pro

5″ LG Optimus G Pro już dostępny w japońskich sklepach

W Japonii już można kupić najnowszy smartfon LG, model Optimus G Pro. Czym japońska wersja różni się od tej, skierowanej dla reszty świata?

LG Optimus G Pro

Optimus G Pro, którego mieliśmy przyjemność oglądać na targach Mobile World Congress w Barcelonie, miał ogromny, 5.5-calowy ekran Full HD. Wersja skierowana dla japońskich konsumentów, ma nieco mniejszy, 5-calowy ekran IPS LCD, o takiej samej rozdzielczości.

Urządzenie już w tej chwili można kupować w japońskiej sieci NTT DoCoMo. Podobnie jak wersja międzynarodowa, zostało wyposażone w 1.7 GHz, czterordzeniowy chip Qualcomm Snapdragon 600, 2 GB RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. Do dyspozycji jest także 13 MP kamera oraz 3,000 mAh bateria. Jeśli chodzi o system, mamy tu Android 4.1.2 Jelly Bean.

Nie wiem, jak Wam, ale mnie zdecydowanie bardziej by odpowiadała 5-calowa wersja G Pro. 5.5-calowy smartblet, który pojawi się w Europie jest oczywiście świetny, ale chyba za bardzo przyzwyczaiłem się do obecności rysika w tego typu, dużych urządzeniach – a G Pro niestety takowego nie ma.

Źródło: GSMArena