Apple iOS 7 – App Store

5 urodziny App Store – ściągaj za darmo gry i aplikacje na iOS

To już piąte urodziny applowskiego sklepu z aplikacjami App Store. Z tej okazji deweloperzy przygotowali dla posiadaczy urządzeń z iOS porcję darmowych programów i gier, za które normalnie trzeba sporo płacić.

Apple iOS 7 - App Store

Tak naprawdę piąte urodziny App Store będzie obchodzić dopiero w środę, jednak już teraz wielu deweloperów zaczęło udostępniać niektóre swoje produkty zupełnie za darmo. W tej chwili lista darmowych appek odejmuje m.in. takie tytuły, jak Infinity Blade II, Badland, Superbrothers: Sword & Sworcery EP, Tiny Wings, Traktor DJ, Barefoot World Atlas i wiele innych. Oferta jest oczywiście limitowana czasowo, więc radzę się śpieszyć ze ściąganiem tych programów. Poniżej znajdziecie linki do tego, co jest aktualnie dostępne w tej promocji:

Chociaż Apple jeszcze się nie pochwaliło urodzinami swojego sklepu, to można się spodziewać, że liczba darmowych pozycji będzie się stale zwiększać. Zresztą jak sami widzicie, już teraz jest z czego wybierać (np. Traktor DJ normalnie kosztuje 20$, a teraz jest za free).

Oczywiście postaram się na bieżąco aktualizować ten wpis, aby wszyscy wiedzieli, co nowego uległo przecenie, dlatego zachęcam do częstego odwiedzania tej strony.

Źródło: The Verge