Adobe Revel

Adobe Revel teraz także na Androidzie

Aplikacja Adobe Revel, która powinna być dobrze znana użytkownikom systemu iOS trafiła właśnie do sklepu Google Play Store, z którego pobrać możemy ją zupełnie za darmo. Program ten umożliwia dzielenie zdjęć z określonymi grupami użytkowników, dzięki czemu możemy stworzyć obszerną, całkowicie prywatną kolekcję naszych ulubionych fotografii oraz filmów.

Adobe Revel

Do czego posłużyć nam może aplikacja Adobe Revel? Za jej pomocą możemy stworzyć prywatny krąg bliskich znajomych oraz rodziny, w którym będziemy mogli dzielić się zdjęciami oraz materiałami filmowymi. Możemy oczywiście kontrolować, które osoby będą miały możliwość przeglądania, dodawania, organizowania oraz edytowania tych materiałów. Głównym zamierzeniem twórców jest bowiem tworzenie prywatnych grup użytkowników, którzy będą mogli udostępniać między sobą zdjęcia oraz wideo, niewidoczne dla osób niepowiązanych z nimi.

W aplikacji znajdziemy także edytor zdjęć z podstawowymi ustawieniami oraz filtrami, by zdjęcia, które chcemy dzielić z bliskimi wyglądały jak najlepiej. Materiały możemy oczywiście udostępniać na naszych ulubionych portalach społecznościowych. Program może być niezwykle pomocny w przypadku chęci stworzenia rodzinnych albumów przez osoby, które dzieli setki kilometrów. Dzięki niemu wspomnienia i wspaniałe chwile mogą być z nami przez cały czas.

Adobe Revel

Adobe Revel jest ponadto zintegrowany z produktami takimi jak Photoshop Elements 12 oraz Premiere Elements 12. Link do pobrania tej aplikacji znajdziecie w źródle tego tekstu.