Windows-Phone-7-5-Mango-0

Aktualizacja do Windows Phone 7.5 Mango rozpoczęta

Długo oczekiwana aktualizacja do Windows Phone 7.5 Mango rozpoczęta. Pierwsze urządzenia z Windows Phone – już ją dostały.

Windows Phone 7.5 Mango

Na wybranych smartfonach pojawia się odpowiednia informacja o aktualizacji, po której trzeba podłączyć smartfon do komputera – aby go zaktualizować.

Co przynosi Mango? Przede wszystkim to, co powinno być już dawno w każdym mobilnym systemie, czyli wielozadaniowość – teraz będzie można m.in. odpalić więcej, niż jedną aplikację jednocześnie i przełączać się miedzy nimi. Od teraz możemy też zobaczyć programy, które były niedawno używane – wystarczy wcisnąć i przytrzymać przycisk „Wstecz”.

Inne unowocześnienia, to Grupy, dzięki którym możemy dzielić się z większą liczbą znajomych swoimi wiadomościami, oraz widzieć ich informacje. Wprowadzono też integrację z Twitterem, oraz wiele innych, użytecznych funkcji. Pełną listę zmian, jakie przynosi Mango – znajdziecie w linku źródłowym. Jeśli komuś uda się zaktualizować swój smartfon do Mango, niech koniecznie da o tym znać w komentarzu.

Źródło: Microsoft