htc-desire

Aktualizacja HTC Desire do Gingerbread bez Sense UI?

Niektóre informacje wskazują na to, że Gingerbread dla HTC Desire będzie pozbawiony nakładki HTC Sense UI.

HTC Desire

O aktualizacji Android do Gingerbread dla Desire było już całkiem sporo informacji. Najpierw HTC wycofał się z niej tłumacząc, że jest niemożliwa ze względu na zbyt małą ilość pamięci Desire. Po całej fali niezadowolenia HTC nagle wycofał się i zaprzeczył wcześniejszym doniesieniem – informując, że Gingerbread dla Desire jednak będzie dostępny.

Wczoraj pojawiła się kolejna informacja, pochodząca z oficjalnej dokumentacji australijskiego operatora Telstra, mówiąca, iż aktualizacja Gingerbread dla HTC Desire „nie będzie zawierać HTC Sense UI”. Jest to spore zaskoczenie, gdyż wszyscy myśleli, że HTC prędzej powywala wszystko inne i zostawi jedynie Sense UI.

HTC Sense UI to nakładka na system Android, która w przeciwieństwie do innych nakładek tego typu – jest bardzo lubiana przez swoich odbiorców, gdyż została naprawdę dobrze zrobiona. W tej chwili wiemy jedynie, że brak Sense UI dotknie wcześniej wspomnianego operatora Telstra, więc nie wiadomo, czy brak HTC Sense UI będzie dotyczyć wszystkich wersji aktualizacji na całym świecie.

Źródło: Pocketnow