Nokia Cyan – aktualizacja, tabela

Aktualizacja Nokia Lumia Cyan pojawi się tego lata

Jeśli wierzyć grafice, opublikowanej przez @evleaks, aktualizacja Nokia Lumia Cyan (Windows Phone 8.1) powinna zostać opublikowana już tego lata. Pierwszymi urządzeniami, które mogą liczyć na ten upgrade, jest Lumia 1020, Lumia 1520 oraz Lumia 925.

Nokia Cyan - aktualizacja, tabela

W dalszej części na Lumia Cyan mogą liczyć takie smartfony, jak Lumia 920, Lumia 820, Lumia 620, Lumia 520, Lumia 625, Lumia 1320 oraz Lumia 720. Schemat aktualizacji, który widzicie powyżej, dotyczy regionu Beneluksu (Belgii, Holandii oraz Luksemburga). Upgrade pojawi się najwcześniej pod koniec lipca, a dotrze do wszystkich najpewniej w sierpniu.

Przypominam, że na początku tego roku Nokia udostępniła dla swoich smartfonów upgrade „Black”. Pojawił się on mniej więcej w tym samym czasie, w którym Microsoft wypuścił dla Windows Phone aktualizację GDR3.

Lumia Cyan to oczywiście aktualizacja, na którą czekają teraz wszyscy posiadacze smartfonów Nokia, działających w oparciu o Windows Phone 8. Oprócz podniesienia wersji OS-a do Windows Phone 8.1, będzie ona zawierać sporo innych smaczków od Nokii. Znajdziemy tu więc m.in. nową aplikację Creative Studio oraz Nokia Storyteller. Cyan dla modeli Lumia 1520 i 930 przyniesie także wsparcie dla Miracast i dzięki opcji Nokia Rich Recording, pozwoli im na przechwytywanie dźwięku w jakości Dolby Surround.

Jak więc sami widzicie, jest na co czekać. Mam nadzieję, że dla Lumii sprzedawanych w Polsce, Cyan pojawi się bez zbędnych opóźnień i wszyscy posiadacze tych urządzeń jeszcze przed końcem wakacji, będą mogli się cieszyć z WP 8.1.


 • Piter

  No nareszcie jest aktualizacja dla Lumia 620. Można pobierać! :)

 • Łukasz

  Noob napisz mi jeśli możesz, jaka jest polityka jeśli chodzi o aktualizacje telefonów z wp. Wszystkie otrzymują aktualizacje od producenta czy te co są z brandem otrzymują z poślizgiem? Jest wogóle taka opcja, że jeśli microsoft wyda aktualizacje do wp 8.1 to te z brandem nie dostaną update do wp 8.1 z uwagi na inną decyzję operatora??
  Pytam dlatego bo kolega chce kupić lumie 1320 z brandem plusa i boi się, żę może nie dostać aktualizacji do wp 8.1 a jak wiadomo chodzi o cenę:)

  • http://smartfan.pl/ Noob

   Jeśli soft jest faktycznie zmodyfikowany przez opa i ma jego syf, to zazwyczaj jest tak, że najpierw Microsoft i Nokia tworzą i testują soft, a potem trafia on do opa, który go sam testuje. To wydłuża czas, ale raczej nie powoduje braku aktualizacji. Mimo wszystko jeśli miałbym wybierać, wybrałbym Lumię bez brandu.

 • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Tak czy siak czekam na oficjalną aktualizację w OTA dla mojej Lumia 1520 :)