Sony-ericsson-Xperia-Play-Arc-Android-2-3-4

Android 2.3.4 dla Xperia Play i Xperia Arc

Kolejna, świetna wiadomość dla posiadaczy smartfonów SE, tym razem modeli Xperia Play i Arc. SE zaczyna wypuszczać aktualizację Android 2.3.4 dla tych urządzeń.

Sony Ericsson Xperia Play i Arc - Android 2.3.4

Dopiero co wczoraj informowałem o aktualizacji Androida dla Xperia Neo – a już dzisiaj pojawił się firmware dla dwóch kolejnych modeli SE. Co nowego w aktualizacjach?

Prócz podwyższenia wersji Androida, obydwa smartfony zyskały możliwość wykonywania swoimi kamerami zdjęć panoramicznych 3D, które można potem oglądać na telewizorach 3D. Model Arc wzbogacił się dodatkowo w wirtualną klawiaturę Swype. Wszystkie zaktualizowane smartfony mogą też teraz wykonywać zrzuty ekranu. Upgrade niesie ze sobą również sporo innych, niewielkich poprawek – o których najlepiej przekonać się samemu.

W tej chwili nie wiadomo, kiedy aktualizacje pojawią się w Polsce. Jeśli ktoś ma jednak chęć na zainstalowanie ich nieoficjalnymi sposobami, zapraszam do linków źródłowych – tam znajdziecie niezbędne obrazy ROMów. Szczęśliwców, którym uda się zaktualizować Xperię do Android 2.3.4 – proszę o komentarz pod artykułem, niech inni też się o tym dowiedzą.

Źródło: XDA (Arc), (Play), (Neo)