LG Optimus 2X – Front

Android 4.0 ICS dla LG Optimus 2X (Swift 2X) już dostępny w Europie

Nareszcie, po wielu medialnych naciskach na LG – firma udostępniła aktualizację do Ice Cream Sandwich dla modelu Optimus 2X (u nas znanego jako Swift 2X).

LG Optimus 2X

Posiadacze tego smartfona nareszcie będą mogli cieszyć się prawie najnowszą wersją Androida, Ice Cream Sandwich. Dostępność tej oficjalnej aktualizacji zgłaszają w tej chwili głównie mieszkańcy Europy. Według pierwszych osób, które zainstalowały firmware – nosi on numer V30a i oprócz najnowszego Androida, przynosi także nową nakładkę na system LG.

Niestety, ale wygląda na to, że ICS dla 2X to koniec drogi tego smartfona. Nie należy się spodziewać, że LG, które i tak z wielkimi bólami wydało ICS – teraz zacznie pracować także nad Jelly Bean. Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że ten koreański producent wyciągnie wnioski ze swojego postępowania z modelem 2X, i będzie sprawnie aktualizować swoje nowe słuchawki, m.in. Optimusa G (Swift G) oraz Optimusa 4X HD (Swift 4X HD).

Jeśli ktoś z Was, moi drodzy czytelnicy zaktualizuje swojego Swifta 2X do ICS – niech podzieli się wrażeniami w komentarzu, pod artykułem.

Źródło: GSMArena


 • BnK

  Wreszcie jest ICS dla lg 2x !!! DLUGO NA TO CZEKALEM !!
  Androdi 4.04 smiga na lg swift 2x… Bez problemowo, jest 100x szybszy,

 • http://smartfan.pl Pest

  Jedyne co pozostaje to czekać i liczyć na to, że LG Polska wreszcie się ogarnie.

 • BnK

  Wiec kiedy bedzie ta aktualizacja??????

 • AnK

  Aktualizacji w Polsce brak :( a już tak się ucieszyłem dzwoniłem do LG to powiedzieli ze nie wiadomo kiedy będzie. I tak to jest z tym LG

 • BnK

  Kiedy bedzie dostepna ta aktualizacja?

  • http://smartfan.pl Pest

   Powinna być w ciągu tygodnia, dwóch – radzę często sprawdzać, czy jej nie ma. Na pewno aktualizację dostaną szybciej te osoby, które mają niebrandowaną wersję 2X, bez syfu operatora.