HTC One X – aktualizacja do Android 4.1.1 Jelly Bean

Android 4.1.1 Jelly Bean dla HTC One X już jest

HTC ponad miesiąc temu udostępniło Jelly Bean dla azjatyckich smartfonów One X. Posiadacze tego urządzenia pochodzący z innych zakątków świata (urządzenia oznaczone kodami CID_038 lub CID_044) – aktualizacji doczekali się dopiero teraz. Co w niej nowego?

HTC One X - aktualizacja do Android 4.1.1 Jelly Bean


Aktualizacja rozprowadzana przez tajwańskiego producenta, waży aż 364 MB. Warto jednak zauważyć, że przed aktualizacją główną – smartfon pobiera inny, mały upgrade, który podnosi software do wersji 3.14.707.24. Co nowego w Jelly Bean dla One X?

Według osób, które już zainstalowały nowy firmware – zawiera on nakładkę na system HTC Sense 4+, nową stronę wgrywania w galerii, oraz polepszone zarządzanie energią, co w prostej linii przekłada się na zwiększoną żywotność baterii. Oczywiście oprócz tych nowinek, w sofcie jest także cała masa innych, mniejszych udoskonaleń i poprawek do błędów. Niestety, według portalu GSMArena – osoby, które posiadają One X w wersji brandowanej przez operatora, będą na Jelly Bean musiały poczekać aż do początku przyszłego roku.

Tradycyjnie bardzo proszę osoby, którym już się udało zaktualizować swój smartfon, o podzielenie się opinią na temat nowego softu. Swoją drogą, na aktualizację do JB czeka jeszcze jeden smartfon z serii One – model One S. Niestety nie wiadomo, kiedy ona nastąpi. Pozostaje mieć jednak nadzieję, iż dotrze do odbiorców przed końcem roku.

Źródło: AndroidAuthority