Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus

Android 4.1.2 dla tabletu Galaxy Tab 7.0 Plus już jest

Samsung rozpoczął aktualizowanie tabletu Galaxy Tab 7.0 Plus, do Android 4.1.2 Jelly Bean. Co nowego znajdziemy w tym upgrade?

Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus

Według informacji, podawanych przez portal SamMobile, aktualizacja już ruszyła w Australii i wkrótce powinna dotrzeć także do innych zakątków świata (w tym i Polski).

Jak przystało na tego typu upgrade, dostajemy tu całkiem nową wersję systemu Android, zaopatrzoną m.in. w Project Butter (przyśpieszający działanie interfejsu użytkownika), Google Now (aplikacja pomagająca w zorganizowaniu naszego życia) oraz całą masę innych dobrodziejstw 4.1.2 Jelly Bean. Oczywiście można mieć pretensje do Samsunga, że zamiast do najnowszej wersji Androida (4.2), aktualizuje Tab Plus do starszego OS, w wersji 4.1. Mimo wszystko, posiadacze tego tabletu zobaczą spory skok w wydajności urządzenia. Zresztą, nie jest przecież powiedziane, że koreański producent po raz ostatni aktualizuje swój tablet, być może za jakiś czas do pobrania będzie także wersja Android 4.2.

Jeśli komuś w naszym pięknym, otulonym białą wiosną kraju, uda się zaktualizować Galaxy Tab 7.0 Plus do Android 4.1.2, niech podzieli się swoimi wrażeniami w komentarzu.

Źródło: SamMobile