Samsung Galaxy S III – Android 4.2.2

Wyciekł Android 4.2.2 dla Galaxy S III

Redaktorzy portalu SamMobile dostali w swoje ręce nieopublikowaną jeszcze aktualizację dla Samsunga Galaxy S III. Upgrade podnosi system urządzenia do Android 4.2.2 Jelly Bean i przynosi całą masę, zupełnie nowych funkcji.

Samsung Galaxy S III - Android 4.2.2

Nowości, które daje sam system Android 4.2.2 znają chyba wszyscy. Są to m.in. rozszerzony pasek powiadomień, widgety na ekranie blokowania, Daydream itd. Warto jednak wspomnieć o niestandardowych funkcjach, dodanych przez Samsunga.

W nowej aktualizacji dla Galaxy S III, koreański producent upakował m.in. animacje dla ekranu blokowania, udoskonalony ekran powiadomień, z możliwością dodawania dodatkowych przycisków, nowy interfejs ustawień, lepszy S Voice, opcję białego tła w galerii oraz profile ustawień ekranu i całą masę innych, mniej lub bardziej ważnych „smaczków”.

Firmware – dane szczegółowe

Android: 4.2.2 – JDQ39 (Jelly Bean)
PDA: I9300XXUFME3
CSC: I9300OJKFME1
MODEM: N/A
Region: Middle East
Operator: Brandowany
Lista zmian: 611730
Data: 8 Maj 2013

Jak możecie wyczytać z powyższych danych, ROM udostępniony przez SamMobile jest brandowany. Oznacza to tyle, że zapewne zawiera oprogramowanie (syf) jakiegoś operatora komórkowego.

Oczywiście nowy ROM z oprogramowaniem nie jest jeszcze gotowy, a Samsung nadal nad nim pracuje. Według niepotwierdzonych informacji, koreański producent opublikuje upgrade do Android 4.2.2 Jelly Bean, już w przyszłym miesiącu. Gdyby ktoś był chętny i chciał na własną rękę przetestować nowy ROM, to link do niego wraz z wszelkimi wytycznymi, znajdzie w linku źródłowym tego tekstu. Na zakończenie możecie sobie obejrzeć filmik z nowym firmware w roli głównej.

Źródło: SamMobile