LG Nexus 4

Android 4.2.2 Jelly Bean dla Nexus 4 już jest

Krótko po tym, jak tablety firmowane przez Google dostały aktualizację do najnowszego Jelly Beam, przyszła także kolej na Nexusa 4. Android 4.2.2 Jelly Bean dla tej słuchawki już jest udostępniany.

LG Nexus 4

Według portalu Android Central, upgrade dociera już do wszystkich poprzez OTA (Over-the-Air). Zmiany w Android 4.2.2 są tylko kosmetyczne. Mamy tu polepszone przesyłanie strumieniowe Bluetooth, kilka nowych dźwięków powiadomień (informujących m.in. o niskim stanie naładowania baterii oraz rozpoczęciu ładowania bezprzewodowego). Ulepszono też nieco wygląd menadżera pobierania, który informuje teraz o procentowym postępie ściągania i czasie do jego zakończenia. Google zmieniło także sposób zachowania niektórych przełączniku na pasku szybkich ustawień. Od teraz aby włączyć/wyłączyć Bluetooth albo Wi-Fi, trzeba przytrzymać przycisk dłużej. Niestety, tryb Offline nadal odpalamy pojedynczym naciśnięciem, więc w dalszym ciągu przez przypadek możemy wyłączyć wszystkie moduły łączności w naszym smartfonie/tablecie.

Według najnowszych plotek, wersja Android 4.2.2 będzie ostatnią z serii Jelly Bean. Google już 15 maja, na konferencji Google I/O, ma zaprezentować kolejną odsłonę swojego systemu – Key Lime Pie.

Źródło: Android Central


  • Nazir

    I to właśnie jest to jak powinna wyglądać poprawna aktualizacja android na każdy smartfon a nie tylko Nexus.

    Jednym słowem nigdy więcej bubli od producentów tyko Nexus należy kupić lub Windows Phone