Samsung Galaxy Note II

Android 4.3 dla Galaxy Note II już dostępny w serwisach, aktualizacja pojawi się lada dzień?

Android 4.3 Jelly Bean, który niestety nie jest już najnowszą odsłoną systemu firmy Google, w ciągu kilku dni powinien pojawić się dla phabletu Galaxy Note II. Według nieoficjalnych informacji, finalny ROM zawierający Andka 4.3 jest już dostępny w niektórych serwisach Samsunga.

Samsung Galaxy Note II

Chyba wszyscy posiadacze Galaxy Note II z utęsknieniem czekają na ten upgrade. Samsung wypuścił drugą odsłonę Note z zainstalowanym Androidem, w wersji 4.1.2 Jelly Bean. Co gorsze, przez ponad rok od swojej premiery Note II nie dostał żadnego upgrade’u, który podniósłby wersję jego OS’a do wyższej. Samsung nie chcąc wydawać pieniędzy i tworzyć aktualizacji do 4.2 Jelly Bean, postanowił nieco przetrzymać swoich klientów i od razu zrobić update do 4.3.

Samsung jest już podobno gotowy do opublikowania aktualizacji, jednak zanim pojawi się ona w programie Kies i OTA (Over-the-Air), koreański producent najpierw udostępnił ją w swoich serwisach, które zajmują się naprawą uszkodzonego sprzętu. Nowy firmware jest datowany na 31 października, a jego numer to N7100XXUEMJ9.

Niestety na chwilę obecną ciężko stwierdzić, jakie nowe funkcjonalności niesie ze sobą ten soft. Możemy jednak zgadywać, że posiadacze Note II dostaną dostęp do niektórych funkcji i usług, którymi w tej chwili mogą się cieszyć m.in. właściciele Galaxy Note 3.

Ciekaw jestem, czy centra serwisowe w Polsce również mają już dostęp do najnowszego firmware dla Note II. Jeśli macie okazję odwiedzić jedno z takich miejsc, to nie zapomnijcie spytać, czy przypadkiem upgrade nie jest już tam dostępny (a jeśli jest dostępny, koniecznie dajcie o tym znać w komentarzu).

Źródło


 • redox

  Nazir a możesz powiedzieć co ci źle chodzi że potrzebujesz aktualizacji. Czemu nie udasz się do producenta samochodu by ci wymienił silnik na nowszy bo akurat taki pojawił się w ofercie. Kupiłeś SgS2 z zainstalowanym systemem. Nigdzie nie masz w umowie zapisane że kupujesz telefon z aktualizacją systemu przez najbliższe 10 lat.

  • adrian

   Mam pytaniwe z kąd sciągnąć ta nową aktualizacje ANDROID 4.3 NA GALAXY NOTE 2. Czy ona sama sie pojawi na telefonie jak poprzednia czy tyrzeba sobie samemu sciągnąć.

   • http://smartfan.pl Noob

    Informacja powinna się sama pojawić na górnym pasku, że masz dostępne nowe aktualizacje. Póki co nawet nie masz co sprawdzać, bo Samsung jeszcze jej nie wypuścił. Wchodź częściej na SmartFan.pl, jak się upgrade dla Note II pojawi – na pewno o tym napiszę.

 • Nazir

  Ja już nigdy nie kupię nic od Samsung za brak wsparcia i aktualizacji dla SGS2

  To kpina aby olewać klienta który płaci 2000 zł. za sprzęt bo system jest ewidentnym bublem 99,99% fragmentacja jest tylko potwierdzeniem z czym mamy kontakt

  Kupując sprzęt z MS mam kilka lat wsparcie poprawki aktualizację systemu a sprzęt zmieniam kiedy ja uznam za stosowne