HTC One mini – srebrny

Android 4.3 dla HTC One mini już dostępny

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem smartfona HTC One mini, to pewnie ucieszy Cię fakt, że tajwański producent właśnie rozpoczął aktualizację tego urządzenia do Androida w wersji 4.3 Jelly Bean. Co znajdziemy tu nowego?

HTC One mini - srebrny

Paczka z upgrade waży aż 630 MB, radzę się więc upewnić, że nie będziecie jej ściągać poprzez swój mobilny pakiet internetowy, który mógłby na tym trochę ucierpieć. HTC w nowym firmware umieściło całkiem sporo nowych rzeczy. Znajdziemy tu możliwość tworzenia własnych kanałów w BlinkFeed, na podstawie zdefiniowanych przez siebie źródeł. Jest też opcja, która umożliwia całkowitą rezygnację z BlinkFeed.

Udoskonalono także sekcję Video Highlights. Ma ona teraz nowy, odświeżony interfejs oraz możliwość dodawania soundtracków do nagrań wideo. Zmieniono także interfejs muzyczny. Oczywiście tym, co pewnie najbardziej ucieszy właścicieli HTC One mini jest fakt, że sprzęt oprócz Androida 4.3 dostał także nową wersję nakładki na system, Sense 5.5.

Jeśli HTC One mini to właśnie Twój smartfon, to radzę na bieżąco sprawdzać, czy przypadkiem nowy upgrade nie jest już dla niego dostępny. Z pierwszych informacji wynika, że HTC publikuje nowy firmware stopniowo, kraj po kraju. Może się więc okazać, że niektóre państwa będą musiały poczekać na swoją aktualizację trochę dłużej, niż inne. Gdyby ktoś z Was moi drodzy czytelnicy otrzymał nowy firmware, niech koniecznie się tym pochwali w komentarzu.