Android KitKat – czekoladowy

Android 4.4.4 KitKat – które smartfony Samsunga mogą liczyć na aktualizację?

Niecierpliwisz się i zamartwiasz, czy kupiony przez ciebie smartfon marki Samsung otrzyma aktualizację do Android 4.4.4 KitKat? Poniższy dokument może nieco rozwiać twoje wątpliwości, bo ujawnia 13 urządzeń, które dostaną nowy firmware.

Android KitKat - czekoladowy

Tego typu dokumenty pojawiały się już w sieci wcześniej. Oczywiście nie mamy żadnej gwarancji, że jest on prawdziwy (równie dobrze ktoś mógł coś takiego sobie „wydziergać” na swoim komputerze). Jak sami widzicie, na liście są też cztery sprzęty, które już dostały upgrade do 4.4.4 KitKat – czyli Galaxy S5 (w wersjach SM-G900I oraz SM-G900F), Galaxy Note 3 oraz Galaxy Note 3 LTE.

Z dokumentu dowiadujemy się jednak, że 4.4.4 KitKat dla Galaxy S4, Galaxy S4 LTE oraz Galaxy Note 3 Neo jest już w fazie finalnych testów i zostanie wypuszczony w listopadzie.

Reszta smartfonów z listy, czyli Galaxy S4 Mini Duos, Galaxy S4 Mini, Galaxy Grand 2 Duos, Galaxy Grand 2, Galaxy Note 2 oraz Galaxy Note 2 LTE – także powinna dostać swój nowy soft w listopadzie tego roku.

Samsung - Android 4.4.4 KitKat, mapa drogowa

Jeśli chodzi o dalsze plany, czyli aktualizację do Android L – poczekajmy najpierw na oficjalną prezentację finalnej wersji tego systemu, która powinna nastąpić już jutro.