Samsung-Galaxy-Note-0

Android ICS 4.0.4 dla Galaxy Note już jest

Samsung rozpoczął proces aktualizowania międzynarodowej wersji Galaxy Note do Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich.

Samsung Galaxy Note

Samsung ciężko pracuje tego lata – wypuścił już ICS dla linii Galaxy Tab oraz smartfonu Galaxy S II. Tym razem przyszła i kolej na smartfono-tablet Samsung Galaxy Note. Według koreańskiego producenta aktualizacja jest do pobrania poprzez OTA (Over-the-Air) lub przez program Kies. Co nowego dla Galaxy Note w tej aktualizacji?

Oczywiście prócz samego Android 4.0.4 i poprawek do całej serii drobnych błędów, Note otrzymał kilka nowych funkcji. Znajdziemy tu m.in. odblokowywanie ekranu za pomocą podpisu oraz znaną z Galaxy S III funkcję „Pop up play” (odtwarzanie filmów w miniaturce, np. podczas pisania SMS). Oprócz tego jest kilka zmian dotyczących interfejsu użytkownika, nowe ikonki – oraz (podobno) znaczny wzrost wydajności urządzenia.

Według informacji aktualizacja jest teraz dostępna na terenie Austrii, Belgii, Francji, Niemiec, Węgier, Włoch, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Jeśli komuś w naszym pięknym kraju uda się zaktualizować swojego Galaxy Note do Android 4.0.4 ICS (oficjalną drogą) – niech da o tym fakcie znać w komentarzu pod artykułem.

Źródło: GSMArena