Angry Birds Go!

Angry Birds Go! dostępne już do pobrania

Fiński producent gier mobilnych Rovio już od dłuższego czasu zapowiadał wydanie gry Angry Birds Go, a blisko dwa miesiące temu światło dzienne ujrzał oficjalny trailer zapowiadający ten tytuł. Właśnie dzisiaj doczekaliśmy się oficjalnej premiery tej gry i możemy pobrać ją ze sklepów z mobilnymi aplikacjami. Warto zaznaczyć, że pozycja ta jest kompatybilna z Telepodami.

Angry Birds Go!

Angry Birds Go! wydano w wersji 1.0.1 i jest ona dostępna dla urządzeń pracujących pod kontrolą systemu iOS, Windows Phone, BlackBerry 10 oraz Android (od wersji 2.3.3). Najnowsza produkcja Rovio pierwszy raz pozwala nam ujrzeć świat „wściekłych ptaków” w trójwymiarze. Jakie przygody tym razem czekają na doskonale znanych nam bohaterów?

Angry Birds Go! - screen

Świnie i ptaki w najnowszej produkcji fińskiego studio zmierzą się na downhillowych, bardzo krętych trasach. Oczywiście wybór bohatera za kółkiem pojazdu zależy od samego gracza, a do dyspozycji ma on między innymi takie postaci jak Red, Chuck, Terence, Stella, King Pig oraz Moustache Pig. Rozgrywkę umilają bardzo urozmaicone i barwne tory wyścigowe, unikalne moce specjalne bohaterów oraz szerokie możliwości ulepszenia pojazdów. Istotą tej aplikacji jest bowiem rywalizacja i świetna zabawa.

Oczywiście możemy spodziewać się licznych aktualizacji tej gry, które rozszerzą ją o dodatkowe funkcje i poprawią stabilność jej działania, jednak już w chwili obecnej Angry Birds Go! wydają się być bardzo ciekawą propozycją dla mobilnych graczy.

Linki do pobrania aplikacji: (Android | iOS | Windows Phone | BlackBerry)


 • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Wszystko fajne ale dlaczego to badziewie zajmuje 250MB i do tego nie można tego syfu przenieść na kartę sd w sprzęcie z Android

  • http://smartfan.pl/ Noob

   Nowe gry niestety często zajmują tyle albo dużo więcej. A co do przenoszenia na SD, to chyba jest raczej związane ze smartfonem, a nie programem. Inne giery możesz przenosić?

   • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

    Akurat tej nie można , reasumując nie będą się z tego cieszyć posiadacze bubli z 4GB pamięci a to Oni często kupują ten szmelc z Chin