rovio-angry-birds-space-0

Angry Birds Space ściągnięte już 10 milionów razy

Producent gry Angry Birds Space, firma Rovio – chwali się liczbą ściągnięć gry, która przekroczyła obecnie 10 milionów.

rovio - angry birds space

Grę Angry Birds Space, Rovio zaprezentowało na platformy iOS i Android – zaledwie 3 dni temu. Jak na najpopularniejszą, mobilną grę przystało – miała ona kosmiczną premierę, gdyż zapowiadał ją astronauta Don Petit – i to wprost ze stacji kosmicznej, krążącej po orbicie Ziemi.

Kosmiczna premiera gry przełożyła się na doskonałe wyniki – Angry Birds Space przez zaledwie 3 dni, ściągnięto aż 10 milionów razy.

Najnowsza część gry odchodzi nieco od swojego pierwowzoru. Teraz grawitacja nie działa wyłącznie w dół, ale także w inne kierunki – a to za sprawą przestrzeni kosmicznej, w której znajdują się planety, asteroidy itp. Firma Rovio wzbogaciła także grę o dodatkowe rodzaje bossów, ptaków – więc nie powinna się zbyt szybko nam znudzić.

Angry Birds Space możecie oczywiście śmiało instalować na każdym urządzeniu z iOS, czy też Android – gdyż jest ona grą darmową (ale za to z reklamami). Chętnych do zgrania, zapraszam do sklepu z aplikacjami, odpowiedniego dla waszej platformy (Google Play, App Store). Poniżej, na zachętę krótki filmik, przedstawiający rozgrywkę w Angry Birds Space.

Źródło: Rovio