Ant-Smasher-0

Ant Smasher – rozgnieć mrówę

Dzisiaj zaprezentuję grę, która jest dostępna zarówno na system Android, iOS, jak i Windows Phone 7. Ant Smasher, bo taki tytuł nosi – to zręcznościówka, w której palcem rozgniatamy mrówki.

Ant Smasher

Co prawda nie pochwalam bezsensownego mordowania niewinnych owadów, ale w tym wypadku mogę zrobić wyjątek. Ant Smasher to bardzo wciągająca gra, gdzie naszym zadaniem jest rozgniecenie jak największej ilości mrówek. Zadanie nie jest oczywiście łatwe, bo mrówki potrafią się dobrze bronić – czasami pojawiają się np. różnego rodzaju mrówki-bossy, które nie jest już tak łatwo rozgnieść.

Owady przechadzają się po ekranie naszego smartfonu zarówno pojedynczo, jak i w sporych grupach – chodzi o to, aby nie dopuścić, by mrówki przeszły z góry ekranu na jego dół. Jeśli jakaś mrówka się przedostanie – tracimy jedno życie. Zamiast mrówek – pojawiają się też pszczoły, niestety, jeśli rozgnieciemy pszczołę, gra natychmiast się kończy.

Ant Smasher

Ant Smasher to gra darmowa, nic więc nie stracimy, jeśli ją chociaż wypróbujemy. Poniżej umieściłem film, na którym możecie zobaczyć, jak wygląda rozgniatanie mrówek.

Jeśli gra chociaż trochę Cię zainteresowała – na dole artykułu znajdują się linki, zarówno do wersji na system iOS, Android, oraz Windows Phone 7. Mam tylko nadzieję, że mrówki nie staną się przez tę grę gatunkiem wymarłym.

Linki: Ant Smasher (Android), (iOS), (Windows Phone 7 – Zune)