JEFIT-1

Aplikacja dnia – JEFIT (Android)

Chciałem dzisiaj zaprezentować program, który może ułatwić życie wszystkim osobom ćwiczącym na siłowni.

JEFIT-1

Program świetnie wspomaga treningi siłowe, a jak konkretnie? Przede wszystkim dzięki JEFIT możemy ułożyć sobie trening na cały tydzień, korzystając przy tym z gotowej bazy ćwiczeń. Program nie ogranicza się jedynie do planu tygodniowego. Z JEFIT możemy korzystać także podczas wykonywania ćwiczeń – mamy do dyspozycji takie narzędzia, jak np. timer do super-serii.

JEFIT-4JEFIT-2

Jeśli natomiast nie chcemy układać sobie treningów, to program i tak może być bardzo pomocny. JEFIT dysponuje naprawdę ogromną bazą ćwiczeń na praktycznie każde partie mięśni, ale mało tego – każde z ćwiczeń zostało dokładnie opisane i pokazane na animacji. Dlatego z programu możemy korzystać na siłowni jak ze ściągawki, układać sobie dodatkowe ćwiczenia i sprawdzać na animowanych ilustracjach, czy robimy je prawidłowo (bo przecież nie ma nic gorszego, niż nieprawidłowe wykonywanie ćwiczeń).

JEFIT-3

Aplikacja w znacznym stopniu ułatwia śledzenie postępów (bądź regresów) naszych osiągnięć na siłowni. Możemy do niej wprowadzić wszystkie swoje rekordy z ćwiczeń, oraz obwody mięśni. Z czasem, gdy kilka razy zaktualizujemy swoje dane – JEFIT zaprezentuje nam ładny wykres, pokazujący w jakim stopniu, i kiedy coś się zmieniło w naszych osiągach lub wymiarach.

JEFIT-5

JEFIT polecam profesjonalistom, którzy mają regularne treningi i lubią mieć pod kontrolą wszystkie swoje ćwiczenia, ale też ludziom, którzy na treningu zjawiają się nieregularnie – wtedy JEFIT służy doskonale jako ściągawka do ćwiczeń. Program jest darmowy, chociaż istnieje też jego płatna wersja z kilkoma funkcjami więcej i bez reklam. Link do programu znajduje się na dole artykułu.