Orbion

Aplikacja dnia – Orbion (Windows Phone 7)

Orbion to szybka, prosta, ale bardzo wciągająca gra. Aby wygrywać w grze Orbion, musimy umiejętnie manipulować pierścieniem, aby kolor jego boku pasował do koloru wystrzelonej kuli.

Orbion

Oczywiście aby zdobywać dużo punktów i kończyć poziomy z wysoką notą – należy obracanie pierścienia opanować perfekcyjnie. Z czasem gra robi się coraz trudniejsza – działo, które strzela kolorowymi kulami, robi to coraz szybciej. Kolorowe odcinki na naszym pierścieniu stają się coraz większe, a specjalne kule armatnie – zamieniają miejscami kolory na pierścieniu, czynią je krótszymi/dłuższymi itp. Gra jest naprawdę trudna.

Jedyne, co może zniechęcić do gry, to okazjonalne, chwilowe spowolnienia, które są dość denerwujące – i wybijają z rytmu gry. Mimo wszystko Orbion pod względem wizualnym prezentuje się znakomicie. Muzyka grająca w tle jest dobra, ale powtarza się co minutę, efekty dźwiękowe są całkiem niezłe.

Gra oferuje sześć, dość trudnych poziomów, które z pewnością zajmą nas na kilka dłuższych chwil. Orbion oferuje też grę na czas, która stanowi niezłe wyzwanie.

Orbion nie jest niestety darmowy, gra kosztuje $1.99. Jeśli ktoś chce grę przed zakupem przetestować – dostępne jest demo, z dwoma pierwszymi poziomami na próbę. Link do aplikacji znajdziecie na dole artykułu, ale przedtem zapraszam do obejrzenia wideo z gameplay gry.

Link: Orbion

Źródło: wmpoweruser.com