tank-hero-android-1

Aplikacja dnia – Tank Hero (Android)

Dzisiaj chciałem wszystkim zaprezentować ciekawą strzelankę – Tank Hero, przeznaczoną na platformę Android.

Tank Hero

Tank Hero to bardzo dynamiczna strzelanka, polega oczywiście na tym, na czym i każda inna strzelanina – zabiciu przeciwnika. Gra ma całkiem ładną grafikę 3D opartą o OpenGL 3D. W grze poruszamy się czołgiem, a za przeciwników mamy inne czołgi (aż 5 różnych rodzajów). Sterowanie zostało dość mocno urozmaicone – i oprócz trybu wirtualnego joysticka mamy też do wyboru tryby trackpad/ball i finger swipe. Jest też tryb podwójnego joysticka, gdzie osobno sterujemy ruchami czołgu, a osobno armatą – daje to dość dobrą kontrolę nad całym pojazdem i jego celnością. Niestety ten tryb wymaga perfekcyjnego posługiwania się wirtualnymi joyami.

Tank Hero Android

Gra oferuje dwa tryby rozgrywki – survival i kampanię, które mają po 40 poziomów. Kończąc jakiś poziom – dostajemy za to medal, a im lepiej nam w nim poszło, tym medal będzie lepszy (brązowy, srebrny i złoty). Programiści dali nam też kilka broni do wyboru, np. w trybie survivalu jest dostępna broń czuła na ciepło, która sama leci do przeciwnika – omijając przy tym rogi ścian.

Gra jest naprawdę ciekawa i potrafi wciągnąć na długi czas. Dodatkowym, ogromnym atutem gry jest to, że nic nie kosztuje. Link do niej znajdziecie na dole artykułu.