Apple – zaproszenie na 10 września

Apple rozsyła zaproszenia na 10 września – premiera iPhone 5C i iPhone 5S coraz bliżej

Apple rozesłało właśnie zaproszenia na konferencję, którą zaplanowano na 10 września w siedzibie Apple w Cupertino. Gigant na zaproszeniu nie zdradza nawet najmniejszych szczegółów co do tego, jakie urządzenia tam zobaczymy.

Apple - zaproszenie na 10 września

Jedyna informacją którą zapisano na zaproszeniu jest slogan:

To powinno każdemu rozjaśnić dzień.

My oczywiście z wielu poprzednich przecieków wiemy, że Apple 10 września pokaże najprawdopodobniej swoje nowe smartfony – iPhone 5C oraz iPhone 5S. iPhone 5C ma być urządzeniem budżetowym, którego specyfikacja będzie taka sama jak iPhone 5, jednak zostanie „opakowany” w tańszą, plastikową obudowę (dostępną w wielu, różnych kolorach).

iPhone 5S to oczywiście następca iPhone 5, który ma mieć szybszy procesor, lepszą kamerę oraz podwójny flesz LED. Do sprzedaży mają trafić warianty w kolorach: białym, czarnym, grafitowym oraz złotym.

Czy smartfony Apple znowu napędzą maszynerię firmy i popchną ją do kolejnych, finansowych szczytów? A może staną się gwoździem do trumny, bo nie będzie w nich żadnej innowacyjności a jedynie stare, przemielone już wiele razy pomysły? Sam jestem ciekaw odpowiedzi na te pytania. Ze spekulacjami wstrzymajmy się jednak do 10 września.

Oczywiście oprócz smartfonów Apple powinno udostępnić także finalną wersję systemu iOS 7, która od miesięcy jest w fazie beta. Na pewno nie każdemu się ona spodoba, a to ze względu na zupełnie inny niż kultywowany przez Steve’a Jobsa skeumorficzny design. Mimo wszystko zapiszcie sobie datę 10 września w kalendarzach, bo szykuje się wielkie wydarzenie.

Źródło: The Verge