Apple

Apple straciło w barze prototyp iPhone – kolejny raz

Portal CNET donosi, iż w San Francisco, w barze tequila – pracownik Apple zgubił prototypowe urządzenie iPhone.

Apple

Prototyp został zgubiony przez jednego z pracowników Apple, który okazał się na tyle rezolutny – i na popijawę przyniósł prototypowego smartfona iPhone. Niestety, nie są znane żadne szczegóły nt. tego, jaki model iPhone został zgubiony. Można się jedynie domyślać, że to najnowsza odsłona tego urządzenia, czyli iPhone 5.

Gdy Apple połapało się, iż straciło prototyp – do pomocy w poszukiwaniach zaangażowana została policja z San Francisco, chociaż Apple podobno nie złożyło oficjalnego wniosku w tej sprawie. Od kradzieży prototypu minął już podobno miesiąc – jest więc mało prawdopodobne, że Apple go odzyska.

To już nie pierwszy raz, gdy Apple traci prototyp w barze – w zeszłym roku jeden z pracowników Apple, zostawił w barze prototyp iPhone 4. Smartfon po krótkim czasie wylądował w rękach portalu Gizmodo – który opublikował przedpremierowe zdjęcia iPhone 4 i obszerny artykuł na jego temat. Miejmy nadzieję, że tak się stanie i tym razem, dzięki czemu będziemy mogli poznać iPhone 5 jeszcze przed premierą.

Źródło: CNET