Apple-iPad-4-1

Apple za darmo wymieni nowego iPada na iPada 4

Apple wczoraj nieoczekiwanie zaprezentowało iPada 4-tej generacji, będącego następcą nowego iPada. Czy jest szansa, że Apple pomoże zaskoczonym klientom i wymieni ich sprzęt na najnowszy?

Apple iPad 4

Wiele osób, na krótko przed premierą iPada 4 – kupiło iPada 3. Któż przecież mógł się spodziewać, że Apple tak szybko zaprezentuje nową odsłonę swojego tabletu. Po wczorajszej konferencji wszyscy spodziewali się wyłącznie iPada mini, ale nie iPada 4. Czy da się więc wymienić iPada 3 na iPada 4 – bez dodatkowych kosztów?

Według Centrum Wsparcia Apple, istnieje taka możliwość. Jeden z amerykańskich posiadaczy nowego iPada zapytał o to tamtejszy Apple Care. Okazuje się, że jeśli ktoś w ciągu 30 dni przed premierą iPada 4, zakupił nowego iPada (iPad 3), to może liczyć na jego bezpłatną wymianę.

Nie muszę chyba wspominać, że jeśli chcemy dokonać wymiany – nasz nowy iPad musi być praktycznie w nienaruszonym stanie, bez większych śladów używania. Niestety, nie wiadomo, jak do tej sprawy podejdzie polski oddział Apple. W tej chwili wiemy tylko, że przedsprzedaż iPad 4 i iPad mini rusza w Polsce od 26 października. Miejmy nadzieję, że Polacy nie będą traktowani gorzej, niż obywatele Stanów Zjednoczonych. W każdym razie – jeśli macie tego typu sytuację, nie zaszkodzi o ten fakt spytać polski support Apple. Jeśli dostaniecie w tej kwestii jakieś nowe informacje, nie krępujcie się o tym napisać w komentarzu, pod artykułem.

Źródło: Twitter, PhoneArena