Apple – zaproszenie – 9.9.2014

Apple zaprasza na 9 września

To o czym wspominały już wcześniej plotki właśnie zostało potwierdzone. Apple rozesłało dzisiaj zaproszenia na specjalną konferencję, która odbędzie się 9 września 2014 roku. Co prawda na zaproszeniu tego nie ujawniono, ale wszyscy spodziewają się, że zostanie tam ujawniony iPhone 6.

Apple - zaproszenie - 9.9.2014

Niestety zaproszenie oprócz daty, nie zdradza niczego więcej. Tekst, który tam widnieje głosi „Chcielibyśmy powiedzieć coś więcej„. Mimo wszystko dzięki przeciekom wiemy, że to iPhone 6 będzie oczywiście najprawdopodobniej główną gwiazdą całego show. Ten 4.7” smartfon powinien zadebiutować wraz z pierwszym, inteligentnym zegarkiem Apple – iWatch. Gigant z Cupertino nieco przespał smartwatche, które coraz liczniej (i ładniej) pojawiają się na rynku. Wszystkich ciekawi również to, czy Apple zrobiło jakiś pożytek z kupna Beats Audio. Być może wraz z iPhone 6 będą sprzedawane też jakieś słuchawki Beats?

Całkiem możliwe, że wraz z nowym smartfonem Apple pojawi się także odświeżony tablet iPad (oraz być może nowy iPad mini). Naturalnie wraz z dniem 9 września 2014 rozpocznie się również aktualizacja iUrządzeń do systemu iOS 8. Jestem pewien, że na tą wersję applowskiego systemu czeka cała rzesza posiadaczy iPadów, iPhone’ów itd.

Swoją drogą – Apple chyba nieprzypadkowo jako dzień swojej konferencji wybrało 9 września, czyli przedostatni dzień berlińskich targów IFA 2014. Czyżby Apple chciało w ten sposób nieco przejąć rozgłos, spowodowany premierami nowych smartfonów (m.in. Galaxy Note 4) podczas IFA?