Asphalt 7: Heat – Windows Phone

Asphalt 7: Heat teraz także na Windows Phone

Siedem miesięcy po premierze na iOS i Android, gra Asphalt 7: Heat nareszcie pojawiła się także na platformę Windows Phone.

Asphalt 7: Heat - Windows Phone

Oczywiście, możemy narzekać, dlaczego posiadacze smartfonów z tym systemem dostali grę tak późno. Moim zdaniem jednak lepiej późno, niż wcale. Asphalt 7 możecie już teraz znaleźć na Windows Phone Marketplace, w takiej samej cenie, w jakiej mają go markety z innych systemów, czyli 0.99$.

Gra na systemie Microsoftu wygląda przepięknie. Do dyspozycji mamy 60, różnych samochodów, w tym także mało spotykane marki, jak DeLorean. Dostępna jest też całą masa różnych tras, łącznie z egzotycznymi, jak Hawaii to Rio. Podsumowując – gra za nieco ponad 3 zł oferuje całą masę dobrej zabawy. Co pewnie wszystkich ucieszy, tytuł wspiera usługę XBOX Live, można więc dodać tu swoje konto i chwalić się przed znajomymi swoimi osiągnięciami.

Osoby chętnie do zakupu gry, zapraszam do odwiedzenia linku źródłowego, który od razu przekieruje Was do WP Marketplace, na profil Asphalt 7.

Aktualizacja: Niestety, gra do uruchomienia wymaga smartfonu z 1 GB pamięci RAM (dzięki za informację Wania!).

Źródło: Windows Phone Marketplace


  • wania

    Tylko dlaczego autor nie wspomniał, że gra wymaga 1gb Ram-u :(

    • http://smartfan.pl Noob

      Faktycznie, przeoczyłem to – zaraz postaram się zaktualizować tekst, dzięki za zwrócenie uwagi. Z tym 1 GB RAM to faktycznie lipa :(